Poleć znajomemu

Audycja radiowa z udziałem eksperta Portalu BHP

Audycja radiowa z udziałem eksperta Portalu BHP

19 stycznia 2017 r. o godzinie 15.00 ekspert Portalu BHP będzie uczestniczył w dyskusji, na antenie Czwórki Polskiego Radia w audycji Czat Czwórki, na temat coraz częstszego zjawiska jakim jest praca z domu – telepraca. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Ekspert Portalu BHP Mariusz Foremniak będzie gościem Piotra Firana w programie Czat Czwórki na antenie Czwórki Polskiego Radia dzisiaj o godzinie 15.00. Tematem audycji będą kwestie związane z tzw. pracą zdalną oraz telepracą. Coraz częściej pracodawcy pozwalaj pracownikom na wykonywanie obowiązków służbowych poza siedzibą firmy – na pracę w domu. Jednak z takim udogodnieniem wiążą się pewne obowiązki ze strony pracodawcy, jaki i pracownika, w tym również bhp. O warunkach takiej pracy, o plusach i minusach oraz skutkach takie formy pracy dla pracownika dyskutować będą zaproszeni goście.

Audycji będzie można wysłuchać na bezpośrednio na stronie radia http://czworka.polskieradio.pl

Mariusz Foremniak
Gł. specjalista ds. bhp, pracownik służby bhp w Poczcie Polskiej S.A.. Obecnie w PP S.A. zajmuje się kształtowaniem polityki bhp w Spółce. Do zadań p. Mariusza Foremnika należy m.in. projektowanie kierunków polityki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz nadzór nad realizacją jej przez jednostki organizacyjne Spółki, podejmowanie działań inicjujących zapewniających stałą poprawę stanu bhp w jednostkach organizacyjnych Spółki, a także inicjowanie działalności menadżerów w kształtowaniu właściwych warunków pracy. Ponadto p. Mariusz Foremniak od 6 lat jest wykładowcą przedmiotów zawodowych z zakresu bhp i prawa pracy oraz autorem wielu opinii i artykułów o tematyce bhp i prawa pracy.