Poleć znajomemu

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Środki ochrony indywidualnej, w które wyposaża pracodawca personel, sprawiają, że wykonywana praca staje siᶒ prostsza i bezpieczniejsza. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma MEWA, poszerzając swoją ofertę o artykuły ochronne tj. rękawice, czy buty ochronne dla pracowników. Asortyment firmy ma zastosowanie w warsztatach samochodowych, drukarniach, zakładach rzemieślniczych i przemysłowych.

Obecnie w swojej ofercie firma Mewa, oprócz czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych ma również szeroki zakresie artykułów BHP – zarówno ochronnych jak i technicznych.

Obuwie ochronne

Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie ochronne z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy. W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań – wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Klient może znaleźć tu np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w obuwie ochronne o ciekawym wyglądzie, lub też w stylowe półbuty znanych producentów.

Rękawice ochronne

Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone sᶏ w trakcie wykonywania codziennej pracy.Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice ochronne dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie.

Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Oferta firmy Mewa ma zasadniczą korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko można zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

Źródło:

www.mewa-service.pl