Poleć znajomemu

Elektryzujący konkurs – „TaśmoManiacy” 3M

Elektryzujący konkurs – „TaśmoManiacy” 3M

Elektryków w Twojej firmie prąd nie tyka? Namów ich do udziału w konkursie„TaśmoManiacy” organizowanym przez firmę 3M Polska wraz z blogiem ElektrykaPradNieTyka. Będą się mogli oni wykazać profesjonalizmem i kreatywnością. To super pomysł na odskocznię od codziennych obowiązków i wygranie 2 profesjonalnych zestawów narzędzi dla elektryków oraz najwyższej jakości sprzętu BHP.

Firma 3M Polska zachęca - Pokaż nam, jak wykorzystujesz taśmy elektroizolacyjne w swojej pracy, odbierz bezpłatny zestaw taśm 3M i zawalcz o główną nagrodę w konkursie „TaśmoManiacy”!

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 18 kwietnia do 28 maja 2017 wypełnić na stronie www.elektrykapradnietyka.com/tasmomaniacy formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie: „W jaki sposób wykorzystujesz taśmy elektroizolacyjne?”. Do autorów najciekawszych odpowiedzi zostaną wysłane zestawy starannie wybranych taśm elektroizolacyjnych: 3M Temflex 2155, 3M Scotch 2200, 3M Scotch Super 33+ PCW oraz 3M Temflex 1500.

W drugim etapie zachęcamy do zamieszczenia na stronie zdjęć pokazujących, w jaki sposób taśmy 3M są wykorzystywane w praktyce. Autorzy najlepszych zdjęć zostaną wyłonieni 17 lipca przez Komisję Konkursową. Do wygrania 2 profesjonalne zestawy narzędzi dla elektryków oraz najwyższej jakości sprzęt BHP.

Dodatkowe informacje dotyczące zastosowania taśm elektroizolacyjnych 3M oraz ich właściwości znajdziesz na nowej stronie: www.tasmomania.pl. Platforma oferuje mnóstwo przydatnych wskazówek, porad i ciekawostek. Dowiesz się dzięki niej, jak dobrać odpowiednią taśmę do wykonywanego zadania, jak bezpiecznie oraz efektywnie połączyć kilka kabli, kiedy rozpoczęła się produkcja taśm, jakie są aktualne promocje i wiele więcej.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://elektrykapradnietyka.com/tasmomaniacy

Słowa kluczowe:
konkurs