Poleć znajomemu

Konferencja bhp z udziałem gości zagranicznych – zapraszamy do Łodzi

We wrześniu, w Łodzi odbędzie się II Konferencja Naukowa z udziałem gości zagranicznych pt. „Współczesne standardy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Możliwości i zagrożenia”. Celem konferencji będziezaprezentowanie dorobku badawczego z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w świetle obowiązujących standardów.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 września 2013 r. Jej organizatorami są: Katedra Zarządzania Produkcją i Logistyki Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, Stowarzyszenie Rozwoju Kadr, Komitet Inżynierii Produkcji PAN, Urząd Dozoru Technicznego oraz „EGO” Centrum Edukacji i Doradztwa.

Konferencja jest drugą edycją spotkań naukowców i praktyków zajmujących się problematyką zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Poprzednia edycja odbyła się w 2011 roku i wzięło w niej udział ponad sto osób z różnych środowisk naukowych i ekonomicznych. Pierwszego dnia Konferencji, odbędzie się debata pt. Bezpieczeństwo pracy – koszt czy długoterminowa inwestycja? w której udział wezmą zarówno przedsiębiorcy jak i przedstawiciele świata nauki i instytucji związanych z bezpieczeństwem. Nastąpi również rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu: „Lider w zakresie stosowania dobrych praktyk w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy 2013” oraz wręczenie statuetki „Motyl Bezpieczeństwa 2013”. Uczestnicy Konferencji zwiedzą także zakłady nagrodzone w Konkursie w poprzedniej edycji.

Więcej informacji pod adresem: www.modernsafetystandards.pl.

Słowa kluczowe:
konferencja bhp