Poleć znajomemu

Nowoczesna, trwała i wygodna odzież robocza

Nowoczesna, trwała i wygodna odzież robocza

Odzież robocza to podstawowe wyposażenie pracownika. Oprócz konkretnej funkcji powinna zapewnić także pracownikowi odpowiedni komfort. Dlatego też odzież musi być przede wszystkim dobrze dobrana. Nie powinna być za bardzo dopasowana, ale też nie może być zbyt luźna. Powinna być po prostu wygodna i spełniać wymagania związane z jej zastosowaniem. Poznaj odzież nowej generacji firmy MEWA i zapewnij bezpieczeństwo i komfort pracy pracownikom.

Linia odzieży roboczej PERFORMANCE jest przeznaczona do zastosowania w przemyśle oraz w rzemiośle. Mogą ją nosić technicy, mechanicy, elektrycy, stolarze itp. Dwukolorowe z reguły ubrania robocze PERFORMANCE oferowane są w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Obejmują one różnego rodzaju kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem, spodnie ogrodniczki oraz odzież do pracy w lecie.

Odzież PERFORMANCE charakteryzują wytrzymałe wzmocnienia ze specjalnego materiału Cordura, umieszczone w miejscach szczególnie narażonych na działanie czynników mechanicznych. W kieszeniach kolanowych spodni można umieścić specjalne ochraniacze kolan, co ułatwia prace wykonywane bezpośrednio na podłożu (np. układanie płytek podłogowych czy parkietu), chroniąc tym samym pracownika.


Dzięki wzmocnieniom z materiału Cordura odzież robocza PERFORMANCE jest bardzo wytrzymała.

Praktyczne dodatki

Wszystkie elementy odzieży wyposażone są w dużą ilość kieszeni, które pozwalają bezpiecznie nosić narzędzia i inne przedmioty wykorzystywane w pracy, jak np. calówkę czy telefon komórkowy. Ubrania wyposażone są we wszywane odblaskowe lamówki. Dzięki temu pracownicy są dobrze widoczni po zmroku, a także przy złej pogodzie. Dodatkowo ubrania robocze mogą być zaopatrzone na życzenie klienta w logo danej firmy. Ułatwia to identyfikację jej pracowników i zarazem tworzy jednolity wizerunek firmy.


Odzież robocza PERFORMANCE jest wygodna nie tylko w czasie przerwy w pracy.

Zawsze czysta odzież robocza

Odzież oferowana przez firmę MEWA wynajmowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że pracownicy otrzymują wybraną odzież roboczą. Z reguły każdy pracownik ma kilka kompletów: tym samym dysponuje on na miejscu zawsze czystą odzieżą. Zabrudzona odzież odbierana jest w ustalonych terminach przez firmę MEWA, która jednocześnie dostarcza czystą odzież. Następnie brudna odzież jest prana i w razie potrzeby także naprawiana. W ten sposób klient oszczędza czas i nakłady związane z utrzymaniem odzieży roboczej w dobrym stanie.