Poleć znajomemu

Ochrona wód w zakładzie pracy – wanny wychwytowe to skuteczne rozwiązanie

Ochrona wód w zakładzie pracy – wanny wychwytowe to skuteczne rozwiązanie

Już zastosowanie prostych zabezpieczeń, jak wanny wychwytowe, pozwala zagwarantować skuteczną ochronę wód w zakładzie pracy. Jest to problem szczególnie ważny dla firm i zakładów stosujących i składujących substancje niebezpieczne dla wód. Takie rozwiązanie oferuje firma DENIOS przedstawiając obszerną i korzystną cenowo ofertę stalowych wanien wychwytowych.

Wanny wychwytowe typu Basis zapewniają zgodną z przepisami możliwość składowania substancji niebezpiecznych dla wód i zapalnych przy szczególnie korzystnej relacji ceny do jakości. Wanny wychwytowe DENIOS mają pojemność wychwytu 200 l i są sprawdzone przez TÜV lub MPA.

Gotowe rozwiązanie dla dużych powierzchni odstawczych

Do składowania większych ilości nadaje się wanna wychwytowa typu Basis E, na której mieszczą się maks. 2 beczki po 200 l. Seria modeli Basis E dostępna jest w wersji lakierowanej lub cynkowanej ogniowo, obie o grubości ścianek 3 mm. Połączenia wanny wychwytowej są podwójnie spawane, badane na zgodność z normą i absolutnie szczelne na ciecze. Za pomocą łączników można połączyć kilka wanien w jedną większą powierzchnię odstawczą.

Przy wykorzystaniu dostępnego oddzielnie stojaka DENIOS do beczek, wannę Basis E daje się niewielkim kosztem zamienić w stację poboru. W ramach typoszeregu Basis dostępne są jeszcze inne stalowe wanny wychwytowe, np. model Basis K do przechowywania małych pojemników.

Podwójna ochrona i bezpieczeństwo

Wanny wychwytowe typu Vario Twin nadają się zarówno do składowania małych pojemników, jak i beczek 60- lub 200-litrowych. Wanna wychwytowa Vario Twin wykonana jest ze stali o sprawdzonej jakości i ma ścianki grubości 3 mm. Stoi na czterech nóżkach z polietylenu. Chronią ją one przed wilgocią od spodu, a zarazem zabezpieczają wrażliwe na uderzenia narożniki wanny. Dzięki temu Vario Twin może być ze wszystkich czterech stron podnoszona wózkiem paletowym lub widłowym.

Do optymalnej ochrony antykorozyjnej wanny wychwytowej DENIOS przyczyniają się także dwie wersje wykończenia powierzchni przez lakierowanie lub cynkowanie ogniowe. Również wanna wychwytowa Vario Twin może być z oddzielnymi akcesoriami używana jako stacja poboru.

Wszystkie wanny stalowe firmy DENIOS objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Gwarancja jakości

DENIOS to światowy specjalista w dziedzinie ochrony pracy i środowiska w rzemiośle i przemyśle. Magazyny materiałów niebezpiecznych oraz produkty z zakresu bhp wspomagają naszych klientów w realizowaniu ich obowiązków, jako przedsiębiorców. Każdy produkt w DENIOS – od najmniejszego rozwiązania do wielkiego magazynu – powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, jest certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami i spełnia wszelkie wymogi prawne. Wszystkie produkty, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz najważniejsze przepisy prawa można znaleźć w obszernym portalu internetowym pod adresem www.denios.pl.