Poleć znajomemu

Ostatnia szansa na dużo tańszy udział w Aktywnych Dniach BHP

Organizatorzy 4. edycji Aktywnych Dni BHP przypominają, że już tylko do 30 sierpnia jest możliwość skorzystania z niezwykle wysokiego rabatu –aż 500 zł – na udział w tej konferencji.

Z uwagi na to, że cena jest teraz niezwytkle atrakcyjna warto zgłosić swoje uczestnictwo w zbliżającej się edycji tej niezwykłej konferencji.

Aktywne Dni BHP to naprawdę 2 wyjątkowe dni dla specjalistów ds. bhp. Podczas tej konferencji można dowiedzieć się o wiele więcej niż gdziekolwiek indziej, uzyskując praktyczne wskazówki, jak postąpić w sprawach, które budzą wątpliwości.

Nieprzypadkowo podczas kolejnych edycji konferencji można spotkać bardzo wiele osób, które biorą w niej udział już regularnie. Są też osoby, które uczestniczyły we wszystkich trzech dotychczasowych edycjach.

W trakcie naszego najbliższego spotkania 3 i 4 października przewidziano wiele pokazów oraz konkursów.

Część informacji o nich znaleźć można w szczegółowym programie konferencji na stronie internetowej konferencji www.AktywneDniBHP.pl. Inne pozostaną miłą niespodzianką aż startu tej nietypowej konferencji.


Aby otrzymać aż 500 zł rabatu trzeba zgłosić swój udział do 30 sierpnia. Można to zrobić na wiele sposobów, wybierając najwygodniejszy dla siebie:

  1. pobierając formularz ze strony www.AktywneDniBHP.pl , wypełniając go i przesyłając mailem lub faksem;

  2. wypełniając formularz online (www.AktywneDniBHP.pl);

  3. dokonując zgłoszenia telefonicznie – tel. 22 429 41 62.


Słowa kluczowe:
BHP