Poleć znajomemu

Poznaj najnowsze rozwiązania z zakresy ochrony przeciwpożarowej

Poznaj najnowsze rozwiązania z zakresy ochrony przeciwpożarowej

D+H jest pierwszą firmą w Polsce, która oferuje certyfikowane sygnalizatory akustyczne i akustyczne głosowe umieszczone w obudowie czujki. Rozwiązanie to pozwala zoptymalizować projekt systemu sygnalizacji pożarowej, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i finansowym. Zobacz, jak możesz usprawnić swój system przeciwpożarowy i zapewnić bezpieczeństwo pracownikom.

Czujki oferowane przez D+H Polska posiadają doskonałe parametry. Zaawansowany algorytm analizy czynnika pożarowego pozwala na szybkie i pewne wykrycie zagrożenia przy zmniejszeniu ryzyka wystąpienia fałszywego alarmu. W zależności od potrzeb i specyfiki obiektu dobiera się odpowiedni rodzaj urządzeń – czujki optyczne lub optyczno-termiczne. Wszystkie są wyposażone w sygnalizator akustyczny lub akustyczny głosowy, dzięki czemu spełniają podwójną funkcję – wykrywania pożaru i alarmowania o nim.

Świadectwo dopuszczenia CNBOP dotyczy:

- 6000PLUS/OP/S – czujki optycznej ze zintegrowanym sygnalizatorem akustycznym,

- 6000PLUS/OPHT/S – czujki optyczno – termicznej ze zintegrowanym sygnalizatorem akustycznym,

- 6000PLUS/OPHT/TS – czujki optyczno – termicznej ze zintegrowanym sygnalizatorem akustycznym głosowym.

Czujki i sygnalizatory montowane osobno, często na dwóch liniach/pętlach, są sumarycznie dużo droższe niż te scalone w jedno urządzenie. Firma D+H jest obecnie jedyną firmą na polskim rynku, która oferuje takie rozwiązanie z świadectwem dopuszczenia wydanym przez CNBOP.