Poleć znajomemu

Prosty sposób na uniknięcie przecieków materiałów niebezpiecznych

Prosty sposób na uniknięcie przecieków materiałów niebezpiecznych

Składujesz beczki z materiałami niebezpiecznymi dla wód lub ciecze zapalne, musisz zadbać o bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i środowiska. Idealnym sposobem na zabezpieczenie beczek są dostępne na polskim rynku wanny wychwytowe firmy DENIOS zapewniają niezawodną ochronę w każdej sytuacji. Poznaj najnowszy produkt, który pomoże zabezpieczyć Ci składowane materiały przed wyciekiem.

Jeśli chodzi o bezpieczne składowanie np. olejów czy lakierów, to DENIOS produkuje szeroką gamę wanien wychwytowych ze stali cynkowanej i lakierowanej, na których może stać od jednej do ośmiu beczek 200 l. Wanny te są dopuszczone do składowania materiałów niebezpiecznych dla wód i cieczy zapalnych. Pojemność wychwytu 200l gwarantuje wymaganą ochronę przed przeciekami.

Uniwersalność zastosowań

Wyjmowane kraty zapewniają uniwersalność zastosowań: można wstawić beczkę wprost do wanny wychwytowej albo umieścić kilka beczek na kracie. Przy wykorzystaniu, dostępnych również w DENIOS stojaków, beczki 60- i 200-litrowe można składować również na leżąco. Wszystko to pozwala zagwarantować, że przy czerpaniu i przelewaniu cieczy niebezpiecznych skapujące krople będą bezpiecznie przechwycone, a wody gruntowe nie zostaną narażone na zanieczyszczenie.

Ponadto DENIOS oferuje szeroki wybór wanien wychwytowych: ze stali albo tworzywa sztucznego, ze zintegrowanymi kieszeniami na widły lub bez, aż po wanny wychwytowe w formacie XXL, których pojemność wychwytu dochodzi do 1000l.

W ofercie są też mobilne wanny wychwytowe umożliwiające bezpieczny transport w obrębie zakładu pracy. Występują w różnych wariantach i rozmiarach. Dzięki temu bezpieczny transport cieczy niebezpiecznych dla wód nie stanowi już problemu również w ciasnych pomieszczeniach i przejściach.

Gwarancja jakości

DENIOS od prawie 30 lat jest wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania materiałów niebezpiecznych, zakładowej ochrony środowiska i bhp na stanowisku pracy. Zaczęło się od wanny wychwytowej do materiałów niebezpiecznych. Dziś DENIOS oferuje ponad 10 tys. artykułów do składowania materiałów niebezpiecznych i bhp w zakładzie pracy. Jest liderem rynkowym w tej dziedzinie – mając ponad 650 pracowników w 15 oddziałach na całym świecie.

Źródło:

www.denios.pl