Poleć znajomemu

Ruszają zapisy na słynne targi A+A 2013 w Dusseldorfie

A+A to największe na świecie targi na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz główne europejskie forum informacyjne i dyskusyjne. Impreza odbywa się cyklicznie, co 2 lata. W tym roku krajem partnerskim będzie Turcja.

  Targi zaczną się 5. listopada, potrwają 4 dni i tradycyjnie obejmą również 33. kongres A+A. To międzynarodowa impreza organizowana przez Federalne Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (Basi), uważana za najważniejsze wydarzenie w dziedzinie bhp w Niemczech. Targi cieszą się ogromną popularnością – w poprzedniej edycji udział wzięło prawie 1600 wystawców z 54 krajów i 60.100 gości, co ustanowiło nowy rekord w historii imprezy.

Poza specjalistycznymi targami i kongresem elementami programu A+A są także fora, park innowacji i inne parki tematyczne oraz wystawy specjalne, poświęcone organizacji i projektowaniu miejsca pracy (Workplace Design) czy ochronie przed pożarami i katastrofami.

Na kraj partnerski wybrano w tym roku Turcję. „Niemiecko-turecki dialog w dziedzinie bhp z udziałem najważniejszych stowarzyszeń branżowych i instytucji otworzy możliwości wymiany myśli i doświadczeń na przykład o socjalno-politycznych warunkach ramowych oraz sytuacji rynkowej” – tłumaczy decyzję Joachim Schäfer, Członek Zarządu Messe Düsseldorf.

Zgłoszenia na targi można dokonać online pod linkiem: http://www.aplusA.de/1330

Słowa kluczowe:
targi bhp