Poleć znajomemu

Wanna wychwytowa z PE o podwójnej powierzchni magazynowej to praktyczne zabezpieczenie

Wanna wychwytowa z PE o podwójnej powierzchni magazynowej to praktyczne zabezpieczenie

Już na pozór drobne zabezpieczenia zauważalnie podnoszą poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Do takich zabezpieczeń należą wanny wychwytowe. Atutem wanny PolySafe Euroline, kompaktowej wanny wychwytowej z polietylenu na maks. 4 beczki nawet po 200 l, są różnorodne ulepszone szczegóły. Zobacz, jak nowoczesne rozwiązania mogą zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy.

Nowa wersja PolySafe Euroline bazuje na wypróbowanej przez wiele lat wannie wychwytowej DENIOS o tej samej nazwie, która jednak miała miejsce tylko na 2 beczki. Bardziej kompaktowa i płaska budowa nowej PolySafe Euroline umożliwia wygodne składowanie do 4 beczek po 200 l lub małych pojemników.

Zoptymalizowana konstrukcja jest odporna na uderzenia i wstrząsy i odprowadza działające siły prosto do podłoża. Palety chemiczne można odstawiać bezpośrednio na wannie, a dodatkowo dostępne są kraty jako powierzchnia magazynowa. Wykonane seryjnie wycięcia ułatwiają załadunek i transport za pomocą wózków widłowych.

Wanna wychwytowa firmy DENIOS z przyjaznego dla środowiska polietylenu wykazuje absolutną szczelność na ciecze, bo wykonana jest bez połączeń metodą wtryskową. Zarazem jest absolutnie wolna od korozji, odznacza się wysoką odpornością na oleje, kwasy, ługi i inne substancje agresywne i jest łatwa do czyszczenia.

Praktyczną przydatnością wśród akcesoriów odznacza się przyrząd do ergonomicznego i bezpiecznego podnoszenia krat stanowiących powierzchnie odstawcze na wannach wychwytowych, dostępny oddzielnie.

Gwarancja jakości

Natura zapewnia najlepszą ochronę, w przemyśle jesteśmy my. Jako producent i oferent pionierskich wyrobów ekologicznych DENIOS wraz ze swymi klientami wnosi wkład do codziennej ochrony środowiska w zakładzie pracy i bhp jego pracowników. Kieruje się przy tym zasadą, że trwała ochrona zaczyna się już na stanowisku pracy od stosowania właściwych produktów, w przekonaniu, że nasza naturalna przestrzeń życiowa w każdych okolicznościach musi być zachowana dla przyszłych pokoleń. Wszystkie produkty DENIOS, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz aktualny stan prawny można znaleźć w portalu internetowym pod adresem www.denios.pl.