Poleć znajomemu

Warsztaty z postępowania powypadkowego

Warsztaty z postępowania powypadkowego

Czy wiesz, jak prawidłowo przygotować się do postępowania powypadkowego? Jak przeprowadzić postępowanie powypadkowe zgodnie z zasadami?Praktyka pokazuje, że proces postępowania powypadkowego w wielu zakładach napotyka na różne trudności skutkujące nieprawidłowościami. Weź udział w praktycznym szkoleniu warsztatowym „Postępowanie powypadkowe w praktyce” i podnieś swoje kwalifikacje.

Akademia Wiedza i Praktyka zaprasza na praktyczne szkolenie warsztatowe „Postępowanie powypadkowe w praktyce”, które odbędzie się 14 Października 2016 r. w Gdańsku w BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel *** oraz 19 Października 2016 r. w Łodzi.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników służby bhp, osób wykonujących zadania służby bhp, pracodawców oraz innych osób zainteresowanych zagadnieniami bhp tj. postępowaniem powypadkowym. 

Celem szkolenia jest nabycie praktycznej umiejętności poruszania się po temacie postępowania powypadkowego oraz rozwiązywania problemów wynikających ze specyfiki stanowisk pracy i występujących zagrożeń.

Uczestnicy szkolenia, przy udziale i pomocy prowadzącego zajęcia:

  • dokonują analizy faktycznych zdarzeń,
  • wypełniają niezbędną dokumentację.

Dowiedź się więcej na temat szkolenia „Postępowanie powypadkowe w praktyce”