Poleć znajomemu

Wynajmij odzież roboczą, my ją upierzemy

Wynajmij odzież roboczą, my ją upierzemy

Zobacz, jak łatwo możesz zapewnić swoim pracownikom odzież roboczą. Firma MEWA proponuje tekstylia przemysłowe służące utrzymaniu czystości, które z powodzeniem stosowane są w przemyśle, rzemiośle, warsztatach samochodowych, handlu i gastronomii. Od początku tego roku MEWA oferuje w Polsce odzież roboczą. ramach tzw. pełnej usługi (dostawa – odbiór – pranie – ponowna dostawa do klienta).

W obszarze czyściw MEWA obchodzi w Polsce właśnie jubileusz. Już 10 lat użytkownicy w Polsce korzystają ze sprawdzonych czyściw bawełnianych wielokrotnego użytku firmy MEWA. Teraz firmy działające w takich sektorach jak przemysł i rzemiosło, mogą zaopatrywać swoich pracowników także w odzież roboczą firmy MEWA.

  • Odzież dostarczana jest do klienta

  • Zabrudzone ubrania są odbierane i prane

  • Następnie, już czysta odzież, odsyłana jest do klienta.

Wykonywane są też niezbędne naprawy odzieży. Na życzenie klienta odzież może być zaopatrzona w logo firmy. Jest to praktyczne i opłacalne, bowiem MEWA punktualnie i niezawodnie dba o czystą odzież dla pracowników klienta.

To się opłaca…

W Polsce MEWA oferuje dwie kolekcje: PERFORMANCE i TRENDLINE.

PERFORMANCE do zastosowania w przemyśle i rzemiośle. MEWA TRENDLINE świetnie nadaje się dla wszystkich, którzy wykonują prace budowlane i wykończeniowe.

Zwykle dwukolorowa kolekcja PERFORMANCE obejmuje:

  • kurtki,

  • kamizelki,

  • spodnie ze ściągaczem;

  • tzw. spodnie ogrodniczki w siedmiu kombinacjach kolorystycznych.

W kolekcji MEWA TRENDLINE np. wzmocnienia na kolanach, wszywane plisy do podtrzymywania podwiniętego rękawa czy odblaskowe skowe lamówki, wykonane są w kolorze kontrastującym z pozostałymi elementami danego ubrania. Tym samym połączono funkcjonalność z modnym wyglądem. W licznych kieszeniach można bezpiecznie schować wiele przedmiotów. Elementy chroniące przed otarciem oraz wzmocnienia na kolanach chronią osobę noszącą dane ubranie robocze, a odblaskowe lamówki zwiększają bezpieczeństwo pracowników po zmroku.