Poleć znajomemu

Zapewnij pracownikom odzież roboczą do pracy w gorące dni

Zapewnij pracownikom odzież roboczą do pracy w gorące dni

Wiosna już coraz bardziej widoczna niebawem nadejdą cieplejsze dni, a za nimi te upragnione gorące. Jednak do pracy w te ciepłe dni należy się przygotować i wyposażyć pracowników w odpowiednie ubranie robocze. Na rynek wchodzi nowa seria odzieży dla profesjonalistów. Dwie unikalne linie spodni roboczych do prac w warunkach letnich lub w wysokich temperaturach oraz do codziennych zadań.

Intensywna eksploatacja, trudne warunki, długie godziny pracy czy ryzyko urazów, to codzienność w pracy wielu rzemieślników. By sprostać tym wyzwaniom Snickers Workwear, tej wiosny poszerza gamę produktów o nowe rodzaje spodni roboczych, podstawę wyposażenia profesjonalistów. Bogaty wybór zróżnicowanych modeli spodni pozwala na maksymalne dopasowanie do indywidualnych wymogów, z jednoczesnym zachowaniem pełnej ochrony, funkcjonalności i komfortu przy każdym kroku. Zobacz, jak możesz zadbać o swojego pracownika.

Latem się nie upieczesz

LiteWork to seria ultralekkich spodni roboczych uszytych z szybkoschnącego materiału wykonanego w przełomowej technologii 37,5TM, która chroni ciało przed nadmiernym przegrzaniem nawet w upalny dzień. Opatentowana tkanina aktywnie przechwytuje i odprowadza wilgoć zapewniając uczucie świeżości i schłodzenia. Efekt wyjątkowego komfortu i uczucie suchej skóry, mimo pracy w wysokich temperaturach, sprawiają że linia LiteWork to idealna propozycja na lato.

Lekkie materiały oraz nowoczesny fason z profilowanymi nogawkami i elastycznym klinem w kroku z Cordury® ułatwiają poruszanie się. Ryzyko rozerwania zminimalizowano użyciem odpornej na przedarcia tkaniny rip-stop oraz specjalnym krojem. Wykorzystuje on boczne panele do rozłożenia naprężeń materiałów i szwów. By zapewnić niezawodną ochronę kolan powiększono zakładki w kieszeniach na nakolanniki, co pozwala na jeszcze lepsze utrzymanie ich w optymalnej pozycji. Dzięki temu sytem KneeGuard Pro z dodatkowymi wzmocnieniami z materiału Cordura® 500 gwarantuje pełną ochronę stawów kolanowych.

Gotuj się do pracy

Spodnie z nowych linii, AllroundWork, dzięki solidnemu wykonaniu, są rekomendowane do codziennych zadań we wszelkiego rodzaju warunkach i zapewniają stałą gotowość do pracy na całego.Spodnie przeznaczone do wielogodzinnej pracy, wykonano z wytrzymałej tkaniny Dobby Pro z dodatkiem nylonu i wyposażono w zmodyfikowany system KneeGuard Pro. Gwarantuje on ochronę stawów kolanowych dzięki umieszczeniu nakolanników w ulepszonych, przeznaczonych na nie kieszeniach, wzmocnionych materiałem Cordura®. Z tej samej tkaniny wykonano elastyczny klin w kroku, który wraz z profilowanymi nogawkami zapewnia swobodę ruchów. Zaawansowany krój z panelami bocznymi, które rozkładają naprężenia materiałów, zmniejsza ryzyko rozdarcia przy poruszaniu się. Zapewnia też ponadprzeciętne dopasowanie i wygodę.

Niezrównany komfort pracy w spodniach AllroundWork uzyskano dzięki sprytnemu rozwiązaniu Mechanical Air Vent™. Podłużne rozcięcia i rozciągliwe siatki umieszczone z tyłu nogawek na wysokości kolan pozwalają na swobodny przepływ powietrza od wewnętrznej strony nogi. Umożliwia to skuteczną wentylację podczas długiego i ciężkiego dnia pracy.

Gwarancja jakości

Snickers Workwear, marka szwedzkiego koncernu Hultafors Group wytwarzającego produkty dla profesjonalistów, jest jedną z wiodących marek w branży odzieży roboczej w Europie. Oferuje zaawansowaną odzież roboczą dla rzemieślników ceniących maksymalne bezpieczeństwo, ochronę i funkcjonalność, a także ponadprzeciętną jakość i nowatorski design. Do kluczowych innowacji Snickers Workwear, które zmieniły przemysł ubrań roboczych, należą m.in.: dodatkowe worki kieszeniowe w spodniach, kieszenie nakolannikowe w systemie ochrony kolan KneeGuard™, kieszenie MultiPockets™.

Hultafors Group oferuje szeroki asortyment marek premium spełniających najwyższe standardy branży budowlanej i przemysłu. Każda marka reprezentuje najwyższy poziom wiedzy w swoim obszarze i odpowiada na unikalne wyzwania stojące przed rzemieślnikami na stanowisku pracy.