Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Audycja radiowa z udziałem eksperta Portalu BHP

Audycja radiowa z udziałem eksperta Portalu BHP

19 stycznia 2017 r. o godzinie 15.00 ekspert Portalu BHP będzie uczestniczył w dyskusji, na antenie Czwórki Polskiego Radia w audycji Czat Czwórki, na temat coraz częstszego zjawiska jakim jest praca z domu – telepraca. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Ekspert Portalu BHP Mariusz Foremniak będzie gościem Piotra Firana w programie Czat Czwórki na antenie Czwórki Polskiego Radia dzisiaj o godzinie 15.00. Tematem audycji będą kwestie związane z tzw. pracą zdalną oraz telepracą. Coraz częściej pracodawcy pozwalaj pracownikom na wykonywanie obowiązków służbowych poza siedzibą firmy – na pracę w domu. Jednak z takim udogodnieniem wiążą się pewne obowiązki ze strony pracodawcy, jaki i pracownika, w tym również bhp. O warunkach takiej pracy, o plusach i minusach oraz skutkach takie formy pracy dla pracownika dyskutować będą zaproszeni goście.

Audycji będzie można wysłuchać na bezpośrednio na stronie radia http://czworka.polskieradio.pl

Mariusz Foremniak
Gł. specjalista ds. bhp, pracownik służby bhp w Poczcie Polskiej S.A.. Obecnie w PP S.A. zajmuje się kształtowaniem polityki bhp w Spółce. Do zadań p. Mariusza Foremnika należy m.in. projektowanie kierunków polityki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz nadzór nad realizacją jej przez jednostki organizacyjne Spółki, podejmowanie działań inicjujących zapewniających stałą poprawę stanu bhp w jednostkach organizacyjnych Spółki, a także inicjowanie działalności menadżerów w kształtowaniu właściwych warunków pracy. Ponadto p. Mariusz Foremniak od 6 lat jest wykładowcą przedmiotów zawodowych z zakresu bhp i prawa pracy oraz autorem wielu opinii i artykułów o tematyce bhp i prawa pracy.