Misja 

Profesjonalne wsparcie dla osób zajmujących się bhp

Portal BHP  powstał po to, by wspierać pracowników służby bhp w ich rozwoju zawodowym i codziennej pracy. Stawiamy sobie za cel dostarczanie zawsze wysokiej jakości, praktycznych i aktualnych informacji, porad oraz gotowych narzędzi i rozwiązań przydatnych w pracy każdego profesjonalisty.

Wiemy, że na naszych poradach i interpretacjach przepisów opierają się pracownicy w setkach tysięcy firm. Mamy świadomość odpowiedzialności, która na nas ciąży, dlatego wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością i pieczołowitością. Pamiętają o tym wszystkie osoby,  niezależnie od tego, czy odpowiadają za redakcje tekstów, czy cały serwis.

Porady, które otrzymują Państwo za pośrednictwem naszego Portalu, są przygotowywane przez najlepszych ekspertów. Każda informacja to najwyższy wymiar profesjonalizmu przekazywany za pomocą łatwego i zrozumiałego języka. Nasza redakcja dokłada wszelkich starań by publikowane porady i informacje, dawały praktyczną korzyść dla  Użytkownika. Dlatego na naszym Portalu znajdą Państwo tematy, które mogą przełożyć się na działania przydatne w życiu zawodowym i przyczynić do Państwa sukcesów.

Wiemy, jak poważną kwestią jest bezpieczeństwo pracy. Zdajemy sobie również sprawę jak dużo czasu i pracy wymaga zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom. Mając to na uwadze wychodzimy Państwu naprzeciw, chcąc zaoszczędzić Państwa cenny czas i dopomóc w codziennej pracy opracowując gotowe wzorce materiałów, pomocy szkoleniowych czy wzorów dokumentów.   

Inne nasze serwisy:

Pomiary w elektryce Logistyka i transport ekspert Aktualności ochrony środowiska Portal Oświatowy Serwis Ochrony Środowiska
wiper-pixel