Szkolenia BHP

Rozwój zawodowy

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Rozwój zawodowy »

Programy szkoleń

Ramowy program szkolenia pracownika w magazynie otwartym

Pracownicy zatrudnieni w otwartych magazynach są narażeni na więcej, i to poważniejszych, zagrożeń, niż pracujący w zamkniętych obiektach magazynowych. Przygotowując pracownika do wykonywania pracy w magazynach otwartych, trzeba omówić m.in. warunki pracy i elementy pomieszczenia, w których ten ma pracować. Przygotowany przez ekspertów program szkolenia wstępnego pracownika zatrudnionego na takim stanowisku z całą pewnością ułatwi Wam opracowanie i przeprowadzenie takiego szkolenia bhp w Waszej firmie.

Program instruktaży stanowiskowego bhp salowej

Zawód salowej polega głównie na wykonywaniu zadań związanych z utrzymaniem wymaganych warunków sanitarnych i higienicznych w zakładach opieki zdrowotnej. Salowa pracuje w zespole, współpracuje z lekarzami, pielęgniarkami oraz pracownikami działów administracji i technicznych. Występujące na stanowisku pracy liczne zagrożenia wymagają szczegółowego omówienia w czasie instruktażu stanowiskowego. Aby ułatwić to prezentujemy przykładowy program tego szkolenia bhp, dzięki któremu z łatwością dostosujecie do warunków panujących w waszej placówce ZOZ.

Program instruktażu stanowiskowego przedstawiciela handlowego

Instruktaż stanowiskowy dla przedstawiciela handlowego powinien zapewniać uzyskanie przez szkolonego informacji oraz zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu czynników środowiska pracy, ryzyka zawodowego, sposobów ochrony przed zagrożeniami, jakie mogą powodować te czynniki, oraz metod bezpiecznego wykonywania pracy na tym stanowisku. Mając to na uwadze prezentujemy program szkolenia wstępnego stanowiskowego bhp przedstawiciela handlowego.

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Programy szkoleń »

Instruktaże stanowiskowe

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Instruktaże stanowiskowe »

Kategorie

Zostań użytkownikiem Portalu BHP!
Już teraz zamów pełny dostęp do:

  • 3000 aktualnych porad
  • 3500 udzielonych odpowiedzi
  • 30 profesjonalnych ekspertów
  • bazy aktów prawnych, wzorów dokumentów, instrukcji BHP, list kontrolnych, aktualności i zmian w przepisach

Kup dostęp do portalu »

Posiadam już konto - zaloguj się »