Szkolenia BHP

Rozwój zawodowy

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Rozwój zawodowy »

Szkolenie wstępne

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Szkolenie wstępne »

Szkolenie okresowe

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Szkolenie okresowe »

Programy szkoleń

Program instruktażu stanowiskowego przedstawiciela handlowego

Instruktaż stanowiskowy dla przedstawiciela handlowego powinien zapewniać uzyskanie przez szkolonego informacji oraz zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu czynników środowiska pracy, ryzyka zawodowego, sposobów ochrony przed zagrożeniami, jakie mogą powodować te czynniki, oraz metod bezpiecznego wykonywania pracy na tym stanowisku. Mając to na uwadze prezentujemy program szkolenia wstępnego stanowiskowego bhp przedstawiciela handlowego.

Program instruktażu stanowiskowego bhp kelnera, barmana

Pracownik zatrudniony na stanowisku kelnera wykonuje wiele czynności związanych z obsługą gości w zakładach gastronomicznych oraz poza zakładem gastronomicznym w czasie świadczenia usług cateringowych. Praca kelnera i barmana związana jest z wieloma zagrożeniami i uciążliwościami dla zdrowia i życia pracownika. Należy o nich poinformować pracownika podczas szkolenia wstępnego stanowiskowego. Mając to na uwadze prezentujemy program instruktażu stanowiskowego bhp kelnera, barmana, w którym wskazujemy jakie zagadnienia należy omówić w czasie tego szkolenia bhp.

Program szkolenia okresowego pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służb w firmie zajmującej się remontami maszyn, urządzeń

Ze względu na wagę problemu szkolenia bhp i bardzo istotny aspekt wymiany doświadczeń między pracownikami służb bhp warto, aby szkolenie okresowe dla pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służb było przeprowadzane w formie kursu lub seminarium. W celu ułatwienia przeprowadzenia takiego szkolenia prezentujemy, opracowany przez naszych ekspertów, szczegółowy program szkolenia okresowego bhp dla tej grupy pracowników w firmie zajmującej się remontami maszyn, urządzeń.

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Programy szkoleń »

Instruktaże stanowiskowe

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Instruktaże stanowiskowe »

Kategorie

Zostań użytkownikiem Portalu BHP!
Już teraz zamów pełny dostęp do:

  • 3000 aktualnych porad
  • 3500 udzielonych odpowiedzi
  • 30 profesjonalnych ekspertów
  • bazy aktów prawnych, wzorów dokumentów, instrukcji BHP, list kontrolnych, aktualności i zmian w przepisach

Kup dostęp do portalu »

Posiadam już konto - zaloguj się »