Szkolenia BHP

Rozwój zawodowy

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Rozwój zawodowy »

Programy szkoleń

Przykładowy program szkolenia okresowego bhp pracownika serwisu samochodowego (wulkanizatora)

Mechanik samochodowego musi posiadać wiedzę w zakresie bezpiecznych metod wykonywania pracy. Istotne jest więc właściwe przeszkolenie na tym stanowisku. Jednak szkolenie bhp powinno być przeprowadzone na podstawie programu szkolenia. Przygotowany przykładowy program szkolenia dla pracowników warsztatu samochodowego z całą pewnością pozwoli zaoszczędzić czas i szybko przygotować program dostosowany do warunków pracy danego zakładu.

Program szkolenia okresowego pracowników administracyjno-biurowych

Pracowników zatrudnionych na stanowiskach zaliczanych do stanowisk administracyjno-biurowych znajdziemy niemal w każdej firmie. Pracownicy ci, jak wszyscy inni, podlegają obowiązkowym szkoleniom okresowym bhp. W celu prawidłowego przygotowania i przeprowadzenia takiego szkolenia prezentujemy gotowy program szkolenia okresowego pracowników administracyjno-biurowych. Materiał ten daje pewność, że podczas szkolenia omówione zostaną wszystkie wymagane przepisami tematy.

Przykładowy program szkolenia okresowego montera instalacji i urządzeń sanitarnych

Szkolenie okresowe montera instalacji i urządzeń sanitarnych musi odbywać się na podstawie odpowiednio przygotowanego programu. Proponujemy skorzystanie z gotowego dokumentu opracowanego zgodnie z przepisami. Podczas szkolenia bhp należy mieć na uwadze rodzaj sieci i uwzględnić zarówno specyficzne typy zagrożeń, jak i odrębne wymogi dotyczące bezpiecznego wykonywania tych prac.

Zobacz wszystkie dokumenty z działu Programy szkoleń »

Kategorie

Zostań użytkownikiem Portalu BHP!
Już teraz zamów pełny dostęp do:

  • 3000 aktualnych porad
  • 3500 udzielonych odpowiedzi
  • 30 profesjonalnych ekspertów
  • bazy aktów prawnych, wzorów dokumentów, instrukcji BHP, list kontrolnych, aktualności i zmian w przepisach

Kup dostęp do portalu »

Posiadam już konto - zaloguj się »