Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Częste mycie rąk to niezbędna forma profilaktyki zdrowotnej


5 milionów drobnoustrojów średnio znajduje się na każdym centymetrze kwadratowym skóry dłoni. Najczęściej są to bakterie i grzyby, przenoszone poprzez kontakt z innymi osobami i przedmiotami codziennego użytku. Ich obecność może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zagrożeń dla zdrowia. Tym bardziej dziwią wyniki badań, według których ponad 60% Europejczyków nie dba o higienę na zadowalającym poziomie.


Dbanie o czyste dłonie, szczególnie przed jedzeniem i po skorzystaniu z toalety, pozwala o kilkadziesiąt procent zmniejszyć ryzyko zachorowania na biegunkę i grypę żołądkową, choroby układu odpornościowego czy rozprzestrzenianie się wirusa H1N1 - tłumaczy Natalia Henczke, doradca ze sklepu medycznego Twoja-Apteczka.pl.

Ręce należy myć w ciepłej wodzie, używając do tego najlepiej mydła lub antybakteryjnych żeli chroniących przed grypą. W trasie lub w pracy warto mieć przy sobie tego typu produkty w jednorazowych saszetkach lub wyposażyć się w chusteczki dezynfekujące. Co ważne - antybakteryjne żele nie stanowią dużego wydatku, to koszt od ok. 12 do 23 zł.

Bakterie znajdują się dosłownie wszędzie - na dłoniach innych osób, przedmiotach, sierści zwierząt. Aby zachować rozwagę, ręce należy być często, nie tylko raz dziennie, po opuszczeniu toalety. Wyrobienie tego nawyku może tylko pomóc w zachowaniu zdrowa.