Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Kompaktowa ochrona do przechowywania materiałów niebezpiecznych

Kompaktowa ochrona do przechowywania materiałów niebezpiecznych

Szafka na materiały niebezpieczne Basis Line to kompaktowa ochrona przeciwpożarowa na stanowisku pracy. Trwała ochrona środowiska zaczyna się od stanowiska pracy – i często da się zrealizować już niewielkim nakładem. Nowe szafki na materiały niebezpieczne Basis Line DENIOS to niezabierające wiele miejsca rozwiązanie do przechowywania małych pojemników z ochroną ppoż. do 30 minut.

Podstawa bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Wiele czynności wykonywanych na stanowisku pracy w przemyśle i rzemiośle wymaga korzystania z zapalnych materiałów niebezpiecznych. Nowość w asortymencie DENIOS, przeznaczona na takie materiały szafka Basis Line, to kompaktowe rozwiązanie do przepisowego ich składowania.

Stabilna konstrukcja z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo, nadaje szafce Basis Line szczególną wytrzymałość. Ma ona również zabezpieczenie znane z dużych szaf tego rodzaju: jej skrzydłowe drzwiczki zamykają się samoczynnie. Na dnie szafki zamontowana jest wanna wychwytowa o pojemności 5 l, która przyjmie ewentualne wycieki. Zintegrowany system wentylacyjny jest przygotowany do podłączenia wentylacji technicznej.

Nie zabiera miejsca i jest ekonomiczna

Szafka na materiały niebezpieczne Basis Line ma wymiary (szer. x głęb. x wys.) 995 x 470 x 482 mm, co pozwala ją umieścić na każdym stanowisku pracy.
Niewielkim nakładem pracy można ją zawiesić na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów. Użytkownik jest w stanie składować materiały niebezpieczne bezpośrednio w miejscu ich wykorzystania. Dzięki temu nie tylko nie potrzeba ich wciąż dostarczać, ale i występuje mniejsze ryzyko wypadku przy tym transporcie.

Mimo kompaktowych wymiarów w szafce na materiały niebezpieczne Basis Line jest dość miejsca dla małych pojemników, jak puszki lakieru, pojemniki aerozolowe czy bańki bezpieczne, które w każdej chwili są pod ręką. Szafka jest dostępna również w wersji zamykanej na klucz. Pozwala to chronić zawartość przed dostępem osób nieupoważnionych.

Gwarancja jakości

DENIOS to światowy specjalista w dziedzinie ochrony pracy i środowiska w rzemiośle i przemyśle. Magazyny materiałów niebezpiecznych oraz produkty z zakresu bhp wspomagają naszych klientów w realizowaniu ich obowiązków, jako przedsiębiorców. Każdy produkt w DENIOS – od najmniejszego rozwiązania do wielkiego magazynu – powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, jest certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami i spełnia wszelkie wymogi prawne.