Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Na targach BUDMA 2013 poruszono również tematykę bezpieczeństwa na budowie


Od 29 stycznia do 1 lutego w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Budownictwa „BUDMA 2013”. Wśród imprez towarzyszących była m.in. konferencja „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie - profesjonalizm na budowie” przygotowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Rusztowań.


W jej trakcie przedstawione zostały dobre praktyki stosowane na budowach wielkopolskich na przykładzie poznańskiego oddziału firmy „Hochtief Polska S.A.”. Prezentacji dokonał Paweł Jóźwiak, kierownik budowy hali nr 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich, która zdobyła I miejsce w ubiegłorocznym konkursie Państwowej Inspekcji Pracy: „Buduj bezpiecznie”.

Równorzędne I miejsce we wspomnianym wyżej konkursie zdobyła spółka „SKANSKA S.A.”, Oddział w Poznaniu za budowę Centrum Innowacji w Logistyce w Poznaniu. Koordynator bhp w tej spółce Eugeniusz Radecki omówił dobre praktyki wdrożone w firmie.

Tomasz Sobczyk, pracownik specjalistycznej firmy rusztowaniowej „BIS Plettac” mówił o zasadach profesjonalnego montażu i demontażu rusztowań. Zaprezentował także wzorcowe wyposażenie montażysty rusztowań.

Autor: Marcin Papierz

Prawnik, redaktor PortaluBHP.pl, redaktor naczelny kwartalnika NORMAbhp.pl.