Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów
Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego
Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.
Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.
Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.
Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP
wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:
Inne wskazywane zalety to:
- Szkolenia i konferencje online
- Obsługa klienta
- Wzory dokumentów
Takie wyniki zobowiązują!
Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.
Redakcja Portalu BHP
Pierwszy kongres bezpieczeństwa chemicznego CHEMS 2016

18-20 kwietnia 2016 r. odbędzie się I Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego połączony z Międzynarodowymi Targami Bezpieczeństwa Chemicznego. Na Kongresie zostaną przedstawione działania na rzecz kreowania globalnego rynku dla bezpieczeństwa chemicznego i ekologicznego z włączeniem w nie polskich firm w ramach rozwoju polskiej specjalizacji w świecie w bezpieczeństwie chemicznym.
Rozwój światowego rynku bezpieczeństwa chemicznego wychodzi naprzeciw rosnącym zagrożeniom związanym z globalnym rozwojem produkcji chemicznej i upowszechnieniem chemii zwłaszcza w państwach rozwijających się. Wzrasta liczba katastrof i incydentów chemicznych, zbrojnych ataków na obiekty infrastruktury krytycznej, rafinerie i pole naftowe i gazowe w państwach rozwijających się. Rośnie wykorzystywanie związków chemicznych w celach terrorystycznych. Niski poziom bezpieczeństwa chemicznego stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, rozwoju społeczno-ekonomicznego, zdrowia, środowiska, oraz działalności gospodarczej. Organizowane po raz pierwszy w historii, światowy kongres oraz targi wychodzą naprzeciw tym zagrożeniom.
Co się będzie działo podczas na kongresie?
Dzisiaj obiekty chemiczne i instalacje infrastruktury krytycznej chronić trzeba jak obiekty wojskowe. Polscy producenci techniki wojskowej i cywilnej posiadają wiedzę i doświadczenia w rozwoju i produkcji sprzętu ochronnego w szeroko pojętej sferze działalności chemicznej i ochrony środowiska. Dotyczy to również sprzętu i technologii podwójnego przeznaczenia. Potencjał ten należy włączyć w globalny proces rozwoju bezpieczeństwa chemicznego jako ważny element rozwoju proeksportowego i innowacyjnego charakteru polskiej gospodarki.
Seminarium przedstawi potencjał RP w dziedzinie bezpieczeństwa chemicznego i ekologicznego oraz perspektywy rozwoju polskiej specjalizacji w świecie w zakresie bezpieczeństwa chemicznego i współpracy z udziałem partnerów krajowych i międzynarodowych, firm i ośrodków akademickich. Na seminarium będzie też zaprezentowana koncepcja konsorcjum dla spraw bezpieczeństwa chemicznego i ekologicznego, wspierającego działalność polskiego biznesu zagranicą.
Kto jest inicjatorem przedsięwzięcia?
Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016 oraz Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa Chemicznego (CHEM-SAFETY-EXPO) są wspólną inicjatywą Międzynarodowego Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego (ICCSS) w Warszawie oraz Targów Kielce, we współpracy z partnerami strategicznymi, m.in. Polską Izbą Przemysłu Chemicznego, Polską Izbą Producentów na Rzecz Obronności Kraju, Departamentem Bezpieczeństwa Publicznego USA oraz Chińską Federacją Przemysłu Petrochemicznego i Chemicznego, a także parterów zagranicznych m.in. z USA, Rosji, Iranu, Egiptu, Brazylii, Indii, Ukrainy. Adresatem kongresu oraz targów są decydenci rządowi, krajowe i międzynarodowe agendy odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa, administracja lokalna, firmy i ośrodki naukowo-badawcze.
Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego (ICCSS) w Warszawie (www.iccss.eu) aktywnie wspiera, m.in. dzięki sieci kontaktów międzynarodowych, rozwój innowacyjności i postęp naukowo-techniczny w przemyśle obronnym i maszynowym, zwłaszcza pod kątem rozwoju i komercjalizacji technologii i sprzętu podwójnego przeznaczenia.