Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Prysznic ratunkowy – sposób na uniknięcie ciężkich następstw wypadków z substancjami chemicznymi

Prysznic ratunkowy – sposób na uniknięcie ciężkich następstw wypadków z substancjami chemicznymi

Stosujecie w firmie substancje chemiczne, które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu? Powinniście zatem zapewnić pracownikom właściwe zabezpieczenia. Najskuteczniejszym środkiem natychmiastowej pomocy, jeśli dojdzie do skażenia oczu, jest prysznic ratunkowy. Właśnie na rynek wchodzi najnowsze rozwiązanie w tym zakresie. Prysznic ratunkowy to skuteczny sposób uniknięcia ciężkich następstw wypadków.

W razie oparzenia lub kontaktu z substancją żrącą konieczne jest natychmiastowe udzielenie pierwszej pomocy. Prysznice ratunkowe pozwalają łagodnie, szybko i gruntownie spłukać dużą ilością wody szkodliwe substancje z ciała lub wypłukać je z oczu. Można w ten sposób uniknąć ciężkich następstw wypadku.

Prysznic ratunkowy to wymagany przepisami środek pierwszej pomocy

W laboratoriach ustawienie pryszniców ratunkowych jest wymagane przez przepisy. Ponadto zgodnie z przepisami BHP prysznice ratunkowe są uznawane za "konieczne środki pierwszej pomocy". Z tych przyczyn DENIOS oferuje wyłącznie zgodne z normami myjki do oczu i prysznice do ciała, gwarantujące łatwe i przyjazne dla użytkownika uruchomienie w razie wypadku. Prysznice ratunkowe typu MB 250 w różnych wersjach spełniają normy PN-EN 15154-1+2 i PN-EN 12899-3.

Prysznic musi być łatwo i szybko uruchomiany 

Prysznic ratunkowy filmy DENIOS MB 250 jest zoptymalizowany do użytku na zewnątrz budynków. Łączy on prysznic do ciała z myjką do oczu, jest wolnostojący, izolowany i ogrzewany. Zależnie od wersji prysznic jest mrozoodporny w temperaturze -15 °C lub -25 °C.

Produkt ten nadaje się także do użytku w określonych strefach zagrożonych wybuchem. Wszystkie elementy rurowe i złączne prysznica są wykonane ze stali cynkowanej ogniowo i dodatkowo izolowane.

Ponadto prysznic ma odporny na korozję płaszcz z PE w biało-zielone pasy ostrzegawcze. W razie wypadku prysznic może być łatwo i szybko uruchomiony za pomocą cięgła. Myjka do oczu uruchamia się przez otwarcie pokrywy. Pokrywa chroni ją przed kurzem i zanieczyszczeniem. Opcjonalnie dostępny jest pedał, pozwalający również na szybkie uruchomienie myjki do oczu bez pomocy rąk.

Gwarancja jakości produktu

DENIOS to światowy specjalista w dziedzinie ochrony pracy i środowiska w rzemiośle i przemyśle. Każdy produkt w DENIOS - od najmniejszego rozwiązania do wielkiego magazynu - powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, jest certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami i spełnia wszelkie wymogi prawne. www.denios.pl.