Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Różne zastosowania czyściw wielokrotnego użytku

Różne zastosowania czyściw wielokrotnego użytku

Usuwanie tłuszczów, olejów, rozpuszczalników i innych zanieczyszczeń w przemyśle i produkcji może być kłopotliwe. Stosowanie czyściw papierowych czy zwykłych szmat rodzi problem z ich skutecznością i utylizacją. Rozwiązaniem są czyściwa MEWA. Wyjątkowa struktura powierzchni czyściw oraz ich wydajność sprawiają, iż czas czyszczenia jest krótszy. Natomiast kompleksowa usługa świadczona przez firmę rozwiązuje kłopot z ich usuwaniem.

Czyściwa MEWA oferowane są w ramach tzw. pełnej usługi, co oznacza, iż po użyciu nie lądują w koszu z odpadami, lecz są odbierane przez firmę MEWA od klienta, prane ekologicznie, a następnie, czyste już czyściwa, są ponownie dostarczane klientowi. Stanowi to istotne odciążenie, bowiem klient nie musi się już troszczyć o zamawianie nowych czyściw i utylizację zużytych. MEWA przejmuje za klienta wszystkie obowiązki dotyczące sprawozdawczości wobec organów ochrony środowiska. Ma on zatem pewność, iż wszelkie formalności z tym związane zostaną załatwione we właściwy sposób.

Szeroki wybór czyściw

W ofercie znajdują się cztery różne wysokiej jakości produkty:

  • MEWATEX® - trwałe czyściwo do wszelkich zastosowań,

  • MEWATEX® PLUS – miękkie i delikatne czyściwo do wrażliwych powierzchni,

  • MEWATEX® ULTRA – delikatne czyściwo do wszelkich powierzchni o delikatnej i wrażliwej na uszkodzenia strukturze,

  • MEWA PROTEX® - najlepsze czyściwo do powierzchni o najwyższych wymaganiach.

Klient może zatem dobrać odpowiedni rodzaj czyściwa do danego obszaru zastosowań oraz ilość czyściw, potrzebną do wykorzystania w jego zakładzie lub warsztacie.

Wiele doskonałych właściwości…

Najwyższej jakości przędza oraz specjalne techniki tkania sprawiają, iż czyściwa MEWA posiadają optymalne właściwości chłonne i polerujące.

Czyściwa MEWA są trwałe i odznaczają się doskonałą chłonnością i efektywnością czyszczenia. Specjalnie przygotowana przędza bawełniana gwarantuje efektywne czyszczenie powierzchni szczególnie wrażliwych na uszkodzenia, bez pozostawiania na nich kłaczków. Natomiast specjalny rodzaj przędzy silnie chłonnej tkaniny, z jakiej wykonane są czyściwa, sprawia, że czyściwo bardzo szybko wchłania ilość cieczy, która stanowi wielokrotność jego ciężaru.

Troska o środowisko

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA są bardziej trwałe i przyjazne dla środowiska, niż czyściwa papierowe czy te ze starych szmat, które często wykorzystywane są do czyszczenia, stając się potem odpadami. Ponadto wyjątkowa struktura powierzchni czyściw oraz ich wydajność sprawiają, iż czas czyszczenia jest krótszy, o ok. 35%, w porównaniu z czyszczeniem z wykorzystaniem papierowych czyściw.

„Fakt, iż czyściwa MEWA są produktem wielokrotnego zastosowania, pozwala ograniczyć ilość powstających niebezpiecznych odpadów, bowiem nasze czyściwa mogą być prane i wykorzystywane ponownie do 50 razy.”, wyjaśnia Piotr Borowczyk, kierujący przedstawicielstwem firmy MEWA w Polsce.