Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Ruszają zapisy na słynne targi A+A 2013 w Dusseldorfie

A+A to największe na świecie targi na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz główne europejskie forum informacyjne i dyskusyjne. Impreza odbywa się cyklicznie, co 2 lata. W tym roku krajem partnerskim będzie Turcja.

  Targi zaczną się 5. listopada, potrwają 4 dni i tradycyjnie obejmą również 33. kongres A+A. To międzynarodowa impreza organizowana przez Federalne Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (Basi), uważana za najważniejsze wydarzenie w dziedzinie bhp w Niemczech. Targi cieszą się ogromną popularnością – w poprzedniej edycji udział wzięło prawie 1600 wystawców z 54 krajów i 60.100 gości, co ustanowiło nowy rekord w historii imprezy.

Poza specjalistycznymi targami i kongresem elementami programu A+A są także fora, park innowacji i inne parki tematyczne oraz wystawy specjalne, poświęcone organizacji i projektowaniu miejsca pracy (Workplace Design) czy ochronie przed pożarami i katastrofami.

Na kraj partnerski wybrano w tym roku Turcję. „Niemiecko-turecki dialog w dziedzinie bhp z udziałem najważniejszych stowarzyszeń branżowych i instytucji otworzy możliwości wymiany myśli i doświadczeń na przykład o socjalno-politycznych warunkach ramowych oraz sytuacji rynkowej” – tłumaczy decyzję Joachim Schäfer, Członek Zarządu Messe Düsseldorf.

Zgłoszenia na targi można dokonać online pod linkiem: http://www.aplusA.de/1330

Słowa kluczowe:
targi bhp