Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Wanna wychwytowa z PE o podwójnej powierzchni magazynowej to praktyczne zabezpieczenie

Wanna wychwytowa z PE o podwójnej powierzchni magazynowej to praktyczne zabezpieczenie

Już na pozór drobne zabezpieczenia zauważalnie podnoszą poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Do takich zabezpieczeń należą wanny wychwytowe. Atutem wanny PolySafe Euroline, kompaktowej wanny wychwytowej z polietylenu na maks. 4 beczki nawet po 200 l, są różnorodne ulepszone szczegóły. Zobacz, jak nowoczesne rozwiązania mogą zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy.

Nowa wersja PolySafe Euroline bazuje na wypróbowanej przez wiele lat wannie wychwytowej DENIOS o tej samej nazwie, która jednak miała miejsce tylko na 2 beczki. Bardziej kompaktowa i płaska budowa nowej PolySafe Euroline umożliwia wygodne składowanie do 4 beczek po 200 l lub małych pojemników.

Zoptymalizowana konstrukcja jest odporna na uderzenia i wstrząsy i odprowadza działające siły prosto do podłoża. Palety chemiczne można odstawiać bezpośrednio na wannie, a dodatkowo dostępne są kraty jako powierzchnia magazynowa. Wykonane seryjnie wycięcia ułatwiają załadunek i transport za pomocą wózków widłowych.

Wanna wychwytowa firmy DENIOS z przyjaznego dla środowiska polietylenu wykazuje absolutną szczelność na ciecze, bo wykonana jest bez połączeń metodą wtryskową. Zarazem jest absolutnie wolna od korozji, odznacza się wysoką odpornością na oleje, kwasy, ługi i inne substancje agresywne i jest łatwa do czyszczenia.

Praktyczną przydatnością wśród akcesoriów odznacza się przyrząd do ergonomicznego i bezpiecznego podnoszenia krat stanowiących powierzchnie odstawcze na wannach wychwytowych, dostępny oddzielnie.

Gwarancja jakości

Natura zapewnia najlepszą ochronę, w przemyśle jesteśmy my. Jako producent i oferent pionierskich wyrobów ekologicznych DENIOS wraz ze swymi klientami wnosi wkład do codziennej ochrony środowiska w zakładzie pracy i bhp jego pracowników. Kieruje się przy tym zasadą, że trwała ochrona zaczyna się już na stanowisku pracy od stosowania właściwych produktów, w przekonaniu, że nasza naturalna przestrzeń życiowa w każdych okolicznościach musi być zachowana dla przyszłych pokoleń. Wszystkie produkty DENIOS, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz aktualny stan prawny można znaleźć w portalu internetowym pod adresem www.denios.pl.