Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Zobacz, co będzie się działo na targach KIELCE WORK SAFETYEXPO i KIELCE IFRE-EXPO

Zobacz, co będzie się działo na targach KIELCE WORK SAFETYEXPO i KIELCE IFRE-EXPO

Narada rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, szkolenia z ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wiele ciekawych konferencji i paneli dyskusyjnych – to wszystko już8-10 czerwca 2017 r. w Kielcach, podczas targów KIELCE WORK SAFETY-EXPO 2017.

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych w Targach Kielce, to wydarzenie skierowane do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży.

Weź udział w profesjonalnych szkoleniach.

W programie KIELCE WORK SAFETY-EXPO 2017, będzie można odnaleźć szereg ciekawych wydarzeń towarzyszących targom. Zainteresowani będą mogli skorzystać  z profesjonalnego szkolenia dotyczącego ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej. Interesujące konferencje i panele dyskusyjne, będą doskonałą sposobnością do zgłębienia wiedzy branżowej.

Odbędzie się też narada rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych.

W drugim dniu imprezy targowej, odbędzie się narada rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na wydarzenie zaproszeni zostali przedstawiciele nadzorów budowlanych oraz strażaków z wydziałów kontrolno-rozpoznawczych komend – ze szczebli powiatowych, miejskich oraz wojewódzkich, a także reprezentanci biur projektowych, architektonicznych i inspektoratów pracy. 

Zobacz nowoczesny sprzęt przeciwpożarowy na światowym poziomie

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych targami pożarniczymi KIELCE IFRE-EXPO.

W zakresie branżowym KIELCE IFRE-EXPO znajdują się m.in.: pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych, sprzęt strażacki, wyposażenie dla remiz strażackich i warsztatów, jak również analiza i rozpoznawanie zagrożeń, badanie przyczyn pożarów, konstrukcyjna ochrona przeciwpożarowa, ochrona przeciwpowodziowa czy sygnalizacja pożaru (ręczne ostrzegacze pożarowe ROP).

Poznaj najnowsze technologie wykorzystywane w ratownictwie specjalistycznym

Targi KIELCE IFRE-EXPO 2017 to również ratownictwo specjalistyczne - ratownictwo chemiczne i ekologiczne, ratownictwo medyczne i ratownictwo górskie, ratownictwo wodne, ratownictwo techniczne – kolejowe, drogowe, górnicze, wysokościowe oraz techniczne systemy zabezpieczeń. Czyli wszystko to, co wiąże się z poprawą bezpieczeństwa i ratowaniem życia i zdrowia ludzkiego.

Zapraszamy do Targów Kielce na targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO i KIELCE IFRE-EXPO w dniach 8-10 czerwca 2017!

Słowa kluczowe:
targi bhptargi ppoż.