Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Autorskie rozwiązania wpływające na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa – podsumowanie Forum Nowoczesne BHP

Autorskie rozwiązania wpływające na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa – podsumowanie Forum Nowoczesne BHP

W dniach 20-21-22 listopada br. w Krakowie odbyła się kolejna edycja Forum Nowoczesne BHP. Wydarzenie zgromadziło praktyków odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa pracy, zarówno po stronie prelegentów, jak i uczestników. Stworzyło to doskonałą platformę do dyskusji, wymiany poglądów i zaprezentowania sprawdzonych rozwiązań.

Program obejmował tematy związane z:

  • bezpieczną pracą na wysokości,
  • redukcją hałasu,
  • zarządzaniem podwykonawcami w zakresie odbywania szkoleń BHP oraz
  • wdrażaniem behawioralnych systemów bezpieczeństwa.

Wszystkie prelekcje oparte były na studiach przypadków, prezentujących najlepsze rozwiązania od strony praktycznej. Istotnym uzupełnieniem części merytorycznej spotkania były techniczne wizyty w dwóch zakładach o skrajnie odmiennej produkcji: Man Trucks Sp. z o.o. i Woodward Poland Sp z .o.o.

Podczas zwiedzania przedstawiono autorskie rozwiązania wpływające na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Ze szczególnym zainteresowaniem uczestników spotkał się efektywny program SIEMA (Safety in Every Minute of Action) wdrożony w Woodward Poland oraz rozwiązania redukujące hałas w Man Trucks. Zakończeniem każdej z wizyt były sesje pytań i odpowiedzi, które umożliwiły uczestnikom wymianę poglądów i dogłębną analizę zaprezentowanych rozwiązań.

Program konferencji uzupełniły kolacje, które w miłej atmosferze pozwoliły uczestnikom na nawiązanie relacji biznesowych.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Forum Nowoczesne BHP, która odbędzie się w czerwcu 2019 r.

Więcej informacji na stronie: www.movida.com.pl