Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Ewakuacja na budowie Prokuratury Rejonowej w Szczecinie

Ewakuacja na budowie Prokuratury Rejonowej w Szczecinie

Zadymione pomieszczenia, próbna ewakuacja budowy i pokaz gaszenia pożaru – takie „atrakcje” na szczecińskiej przebudowie budynku Prokuratury Rejonowej czekały wczoraj na pracowników.  Wszystko to w ramach ćwiczeń podczas odbywającego się obecnie Tygodnia Bezpieczeństwa.

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa - największego na polskim rynku przedsięwzięcia związanego z bezpieczeństwem pracy, w dniach od 25 kwietnia do 1 maja na setkach budów w całej Polsce odbywają się ćwiczenia oraz pokazy związane z promowanie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo jest dla Skanska sprawą priorytetową, dlatego włączamy się w działania służące eliminacji wypadków przy pracy.

Ze szczecińskiego placu budowy…

- Także na naszej budowie w Szczecinie postanowiliśmy zorganizować wraz ze Strażą Pożarną ćwiczenia i pokazy dla uczestników inicjatywy. Nie obyło się bez symulacji dymu, ognia i ewakuacji uwięzionych w budynku pracowników budowy – mówi Łukasz Sobczak, Kierownik Budowy, Skanska. Uczestnicy wydarzenia zorganizowanego na prowadzonej obecnie przez Skanska przebudowie budynku Prokuratury Rejonowej w Szczecinie zostali odpowiednio wcześnie uprzedzeni i przygotowani do odbywających się ćwiczeń.

Przebieg zdarzenia

Pierwszą osobą, która zobaczyła ulatniający się w budynku dym był koordynator BHP. Niezwłocznie zadzwonił na Straż Pożarną zgłaszając całe zdarzenie. Dwa wozy strażackie pojawiły się na miejscu po 3 minutach. W tym czasie część pracowników zdążyła się ewakuować i udać w bezpieczne miejsce. Niestety pozostali utkwili w budynku i z niepokojem czekali na wsparcie.

Strażacy musieli przeprowadzić ewakuację pracowników i natychmiastową wentylację pomieszczeń. Uwięzionym udało się dotrzeć w miejsce zbiórki. Koordynator sprawdził listę obecności, by ustalić, czy wszyscy wydostali się z pomieszczeń. Po szczęśliwie zakończonej akcji pokazowej odbyło się szkolenie informujące o tym, jak należy prawidłowo gasić pożar.

Tegoroczne hasło przewodnie inicjatywy brzmi: „Włącz myślenie – planuj i reaguj”. Odbywa się ono w firmach skupionych w Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - zrzeszeniu największych na polskim rynku generalnych wykonawców.

Wydarzenia Tygodnia Bezpieczeństwa będzie można śledzić na http://www.skanska.pl/tydzienbezpieczenstwa