Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

 • Szkolenia i konferencje online
 • Obsługa klienta
 • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Nie zwlekaj, Ty też weź udział w IV edycja Mistrzostw Kadry BHP!

Nie zwlekaj, Ty też weź udział w IV edycja Mistrzostw Kadry BHP!

Już po raz czwarty specjaliści i pasjonaci tematyki bhp mają okazję zawalczyć o tytuł Mistrza, atrakcyjne nagrody, a nawet płatny staż. Konkurs, zorganizowany przez Koalicję Bezpieczni w Pracy, to największe ogólnopolskie zawody związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wydarzeniu patronuje medialnie również Portal BHP. Aby wziąć w nich udział należy od 7 do 25 maja wypełnić test online na stroniehttp://bit.ly/Mistrzostwa_Kadry_BHP.

- Z ogromną satysfakcją zauważamy, że Mistrzostwa Kadry BHP z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co przekłada się bezpośrednio na popularyzację zagadnień związanych z bezpieczeństwem w polskich firmach. Od specjalistów zajmujących się bhp wymaga się podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego aktualizowania wiedzy. Mistrzostwa Kadry BHP są doskonałą okazją, aby to zrobić. Każda osoba związana z tematyką bhp zawodowo lub hobbistycznie, będzie mogła zawalczyć o zaszczytny tytuł Mistrza Kadry BHP i cenne nagrody. W tym roku dla osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu, a stawiających pierwsze kroki w branży lub chcących pracować jako eksperci zajmujący się bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie przygotowaliśmy dodatkową zachętę do wzięcia udziału w Mistrzostwach.  Jest nią możliwość aplikowania na płatny staż w działach bhp firm Koalicyjnych – CWS-boco Polska, PW Krystian, LafargeHolcim, TenCate Protective Fabrics, DHL w Polsce, SEKA S. A. i InterCars – mówi Andrzej Smółko, Przewodniczący Koalicji Bezpieczni w Pracy, Prezes CWS-boco Polska.

Są dwa etapy konkursu – pierwszy już wystartował!

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Pierwszy trwa od 7 do 25 maja 2018.

Drugi odbędzie się w dniach 7-10 czerwca – przejdzie do niego50 najlepszych osób z etapu I

  Tegorocznego zwycięzcę poznamy 21 czerwca 2018 roku na Gali IV edycji Mistrzostw Kadry BHP. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, takie jak smartfon, tablet, kamerka GoPro oraz bony i vouchery na szkolenia oraz wydarzenia branżowe o łącznej wartości 15 tys. złotych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele Koalicjantów i Partnerów inicjatywy.

W tym roku I etap nieco łatwiejszy i bez punktów ujemnych za złe odpowiedzi.

- Chcemy popularyzować ideę bezpieczeństwa w pracy, dlatego zależy nam na jak największej liczbie uczestników. W pierwszym etapie w porównaniu do ubiegłorocznej edycji zrezygnowaliśmy z punktacji ujemnej za nieprawidłowe odpowiedzi. Test jest również nieco łatwiejszy. Wierzymy, że taka rozgrzewka zmotywuje uczestników do pogłębienia swojej wiedzy. 50 osób z najwyższą liczbą punktów ponownie stanie w szranki w drugim etapie, który będzie wymagał już bardziej specjalistycznej wiedzy, większego doświadczenia oraz umiejętności analizy skomplikowanych zagadnień praktycznych. Finaliści zmierzą się z dwudziestoma pytaniami zamkniętymi, a za błędną odpowiedź przewidziane są punkty ujemne. Dodatkowo, podobnie jak w poprzednim roku, uczestnicy zostaną poproszeni o zaproponowanie rozwiązań problemów z obszaru bhp, przedstawionych w formie pięciu pytań otwartych. Odpowiedzi zostaną poddane ocenie przez Komisję Konkursową, w której skład wchodzą uznani eksperci zajmujący się tematyką bhp – mówi Marek Maszewski, Dyrektor Działu Nadzoru SEKA S.A. i przewodniczący Komisji Konkursowej. – Mistrzostwa Kadry BHP na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w branży. Element rywalizacji pozwala docierać do coraz większej liczby osób, co w moim przekonaniu wpływa na wzrost standardów bezpieczeństwa w polskich firmach – dodaje.

Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe – także Portal BHP – związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wśród nich znajduje się Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie i fundacja Forani. Partnerem Mistrzostw jest firma MOVIDA, organizator specjalistycznych konferencji dla profesjonalistów.

Zmagania uczestników oceniać będzie Komisja Konkursowa w składzie:

 • Marek Maszewski, Dyrektor Działu Nadzoru SEKA S.A., Przewodniczący Komisji Konkursowej

 • Dr Jolanta Łodzińska, adiunkt na WNHIS w Instytucie Socjologii UKSW w Warszawie, kierownik Zakładu Pomocy i Profilaktyki Społecznej.

 • Prof. UW dr hab. Jacek Męcina, Doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan

 • Witold Polkowski, Ekspert Pracodawców RP

 • Tadeusz Zając, Społeczny Doradca Prezydenta Pracodawcy RP

 • Krzysztof Klarzak, Kierownik Zespołu BHP i OP Urzędu Dozoru Technicznego

 • Irena Sajkowska, Główny Specjalista w Departamencie Prewencji i Rehabilitacji ZUS

 • Artur Sobota, Kierownik Sekcji Prewencji w Departamencie Prewencji i Promocji w Głównym Inspektoracie Pracy

 • Krystyna Świder, Kierownik Centrum Edukacyjnego Centralnego Instytutu Ochrony Pracy
  – Państwowego Instytutu Badawczego

 • Anna Prędecka, Dziekan mł. bryg. dr inż. Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie

 • Łukasz Włodyga, HSE/BCM and QRA Manager DSC Poland DHL Supply Chain

 • Iwona Lis, Prezes Fundacji Forani

Partnerzy Merytoryczni Koalicji Bezpieczni w Pracy i Mistrzostw Kadry BHP:

Partner Mistrzostw Kadry BHP:

Źródło: