Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Prosty sposób na uniknięcie przecieków materiałów niebezpiecznych

Prosty sposób na uniknięcie przecieków materiałów niebezpiecznych

Składujesz beczki z materiałami niebezpiecznymi dla wód lub ciecze zapalne, musisz zadbać o bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i środowiska. Idealnym sposobem na zabezpieczenie beczek są dostępne na polskim rynku wanny wychwytowe firmy DENIOS zapewniają niezawodną ochronę w każdej sytuacji. Poznaj najnowszy produkt, który pomoże zabezpieczyć Ci składowane materiały przed wyciekiem.

Jeśli chodzi o bezpieczne składowanie np. olejów czy lakierów, to DENIOS produkuje szeroką gamę wanien wychwytowych ze stali cynkowanej i lakierowanej, na których może stać od jednej do ośmiu beczek 200 l. Wanny te są dopuszczone do składowania materiałów niebezpiecznych dla wód i cieczy zapalnych. Pojemność wychwytu 200l gwarantuje wymaganą ochronę przed przeciekami.

Uniwersalność zastosowań

Wyjmowane kraty zapewniają uniwersalność zastosowań: można wstawić beczkę wprost do wanny wychwytowej albo umieścić kilka beczek na kracie. Przy wykorzystaniu, dostępnych również w DENIOS stojaków, beczki 60- i 200-litrowe można składować również na leżąco. Wszystko to pozwala zagwarantować, że przy czerpaniu i przelewaniu cieczy niebezpiecznych skapujące krople będą bezpiecznie przechwycone, a wody gruntowe nie zostaną narażone na zanieczyszczenie.

Ponadto DENIOS oferuje szeroki wybór wanien wychwytowych: ze stali albo tworzywa sztucznego, ze zintegrowanymi kieszeniami na widły lub bez, aż po wanny wychwytowe w formacie XXL, których pojemność wychwytu dochodzi do 1000l.

W ofercie są też mobilne wanny wychwytowe umożliwiające bezpieczny transport w obrębie zakładu pracy. Występują w różnych wariantach i rozmiarach. Dzięki temu bezpieczny transport cieczy niebezpiecznych dla wód nie stanowi już problemu również w ciasnych pomieszczeniach i przejściach.

Gwarancja jakości

DENIOS od prawie 30 lat jest wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania materiałów niebezpiecznych, zakładowej ochrony środowiska i bhp na stanowisku pracy. Zaczęło się od wanny wychwytowej do materiałów niebezpiecznych. Dziś DENIOS oferuje ponad 10 tys. artykułów do składowania materiałów niebezpiecznych i bhp w zakładzie pracy. Jest liderem rynkowym w tej dziedzinie – mając ponad 650 pracowników w 15 oddziałach na całym świecie.

Źródło:

www.denios.pl