Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Sygnalizatory optyczne z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Sygnalizatory optyczne z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Gama sygnalizatorów optycznych VAD linii Fulleon LX uzyskała najwyższy certyfikat bezpieczeństwa w Polsce – CNBOP. Potwierdza to najwyższą jakość produktów oraz ich zgodność z najbardziej rygorystycznym polskim certyfikatem przeciwpożarowym.

Na rynku dostępne są już sygnalizatory VAD linii Fulleon LX marki Eaton– firma specjalizuje się w zarządzaniu energią – które otrzymały certyfikat CNBOP (Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej), tj. rządowej jednostki certyfikującej wyroby służące ochronie przeciwpożarowej.

Czym jest CNBOP?

CNBOP to polski organ notyfikowany przez Komisję Europejską w ramach dyrektywy budowlanej 89/106/EEC. Działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa pożarowego poprzez przeprowadzanie i dostarczanie ekspertyz technicznych oceniających działanie produktów stosowanych do ochrony przeciwpożarowej. Urządzenia sygnalizacji optycznej gamy LX musiały przejść rygorystyczny proces diagnozy swoich technicznych możliwości, aby uzyskać certyfikat CNBOP.

Jakie wymagania spełniają certyfikowane sygnalizatory?

Seria produktów LX marki Eaton, z opatentowaną technologią soczewek, została początkowo poddana próbie na zgodność z egzekwowanym od niedawna standardem EN 54-23, jednolitym dla urządzeń VAD. Ma on na celu zwiększenie bezpieczeństwa w obszarach o wysokim poziomie hałasu oraz polepszenie notyfikacji dla osób niedosłyszących. Standard UE, który wszedł w życie w styczniu zeszłego roku wymaga, aby światło na poziomie 0.4 luksa na 1 m2 było rozproszone w całym obszarze działania.

Linia urządzeń LX bazuje na znanych platformach produktów Fulleon, z kompatybilnością wsteczną dla wielu wariantów, zapewniającą łatwiejsza instalację oraz gwarancję niezawodności i wydajności. Gama składa się z sześciu produktów, obejmując zarówno urządzenia montowane na ścianie, jak i na suficie. Wszystkie z nich są wyposażone w opatentowaną technologię soczewki, będącą skuteczną odpowiedzią na wyzwanie stworzenia urządzenia, które pokrywa światłem obszar 7,5 metrów, pozostając jednocześnie energooszczędnym.

"Uzyskanie certyfikatu CNBOP, świadczy nie tylko o wyjątkowo wysoki standard bezpieczeństwa, który zapewnia gama produktów LX, ale także o nieustającym zaangażowaniu firmy Eaton w dostarczanie naszym klientom rozwiązań spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa" – mówi Peter Regan, product marketing manager w firmie Eaton.

Eaton to pierwsza firma na rynku, która może pochwalić się rozwiązaniem niskoprądowym spełniającym wysokie wymagania normy EN 54-23, a także rozpoczęła kampanię na rzecz poprawy świadomości na temat nowych przepisów w całej branży. Jako część kampanii Eaton udostępnił wiele informacyjnych zasobów, takich jak internetowe narzędzie pomagające specjalistom określić, jakie produkty są potrzebne do danej instalacji, wzór umieszczenia sygnalizatorów, który może być nałożony na rysunki w skali, co jest dużym ułatwieniem, oraz kieszonkowy przewodnik o standardzie EN 54-23.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach Eaton z zakresu urządzeń alarmowych, odwiedź www.cooperfulleon.com.