Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

8 rad dla szkół, jak postępować w okresie zagrożenia koronawirusem.

8 rad dla szkół, jak postępować w okresie zagrożenia koronawirusem.

Zarówno specjaliści ds. bhp pracujący w szkołach, jak również dyrektorzy szkół muszą podjąć środki ostrożności w swoich placówkach mające na celu przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się koronowirusa. Oto 8 rozwiązań, które możesz wdrożyć w swojej placówce. Dzięki nim zadbasz nie tylko o warunki pracy, ale również o bezpieczeństwo w Twojej placówce, a przede wszystkim o zdrowie i życie przebywających w nim osób.

Michał Kowalski

Autor: Michał Kowalski

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Redaktor licznych publikacji z zakresu prawa oświatowego oraz ochrony danych osobowych, specjalista z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa oświatowego, doświadczony szkoleniowiec. Współautor i redaktor merytoryczny książki „Karta Nauczyciela. Komentarz praktyczny”. Prowadzi własną kancelarię radcy prawnego, w ramach której udziela pomocy prawnej zarówno pracodawcom, jak i pracownikom.