Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Beczki na wózki – ergonomiczny sposób transportu

Beczki na wózki – ergonomiczny sposób transportu

Pełna beczka stalowa może ważyć 300 kg i więcej. Aby dać radę takim ciężarom, trzeba koniecznie korzystać ze specjalnego sprzętu do manipulowania beczkami. W rodzinie produktów DENIOS regularnie opracowuje nowe środki pomocnicze do tych zadań. Właśnie na rynek wchodzi nowy wózek do beczek DENIOS Secu Comfort. Poznaj jego zalety. Zobacz jak wygodnie i bezpiecznie jedna osoba możne transportować beczki różnych rozmiarów.

Praktyczne, trwałe rozwiązanie

Beczki są przemysłowym standardem przy przechowywaniu materiałów niebezpiecznych wszelkiego rodzaju. Pojemniki te różnią się jednak znacznie pod względem wielkości i cech użytkowych. Wózek do beczek Secu Comfort może być stosowany do beczek o pojemności od 60 do 220 l. Wysokość uchwytu do beczek jest regulowana bezstopniowo.

Tak jak wobec innych produktów firmy DENIOS tak i w przypadku tego najnowszego produktu producent przywiązuje szczególną wagę do trwałości. Podstawę stanowi mocna konstrukcja ze stali zwykłej i szlachetnej, kółka z gumy pełnej zapewniają niezakłócony transport wewnątrz hali zakładowej. Jak dla większości produktów tej kategorii, obowiązuje tu 5 lat gwarancji DENIOS.

Więcej ergonomii, niż jest wymagane

Nowy wózek do beczek Secu Comfort jest zaprojektowany na maksymalną nośność 350 kg. Użytkownik musi do tych obciążeń stosować siłę jedynie 200 newtonów (co odpowiada ok. 20 kg). Przemyślane użycie dźwigni umożliwia także niewprawnym i fizycznie słabo rozwiniętym osobom bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie ciężkich beczek. Przepisy o przemieszczaniu ciężarów i wytyczne międzynarodowe (PN EN 1005 lub ISO 11228-1) przewidują dla częstego podnoszenia, ciągnięcia lub uruchamiania ciężarów wartość 250 N, która pozwala użytkownikowi uniknąć ryzyka uszczerbku na zdrowiu. Wózek do beczek DENIOS Secu Comfort został świadomie zaprojektowany poniżej tej normy i w ten sposób aktywnie wspomaga ergonomiczne manipulowanie beczkami na stanowisku pracy.

Więcej na www.denios.pl.

Słowa kluczowe:
magazynowanietransport