Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Bezpieczeństwo na pierwszym planie – EDURA 2016

Bezpieczeństwo na pierwszym planie – EDURA 2016

9-11 czerwca 2016 r. w Kielcach odbędzie się XI Międzynarodowa Wystawa Ratownictwo, Zabezpieczenia i Technika Przeciwpożarowa EDURA. Portal BHP objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. To jedyna tego typu impreza w Polsce. Weź udział w targach i poznaj nowości branży ratowniczej i przeciwpożarowej zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Odbywająca się co 2 lata w Targach Kielce Międzynarodowa Wystawa Ratownictwo, Zabezpieczenia i Technika Przeciwpożarowa EDURA to prawdziwe święto strażaków i służb ratowniczych. Jedyna tego typu impreza w Polsce, na której warto być, by na bieżąco śledzić nowości branży ratowniczej i przeciwpożarowej. Wydarzenie gromadzi każdorazowo 6 tysięcy zwiedzających. Swoją ofertę prezentują  wystawcy nie tylko z Polski, ale także z kilkunastu krajów. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo, swój udział potwierdziło już 115 firm, powierzchnia wystawy obejmie ponad 6200 m kw. EDURA 2016 po raz pierwszy odbędzie się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Tegoroczna EDURA została także objęta honorowym patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

- Obejmując EDURĘ honorowym patronatem, czynię to w głębokim przekonaniu, że dorobek dotychczasowych Wystaw EDURA w zakresie promocji najnowszych osiągnięć oraz kreowania współczesnych trendów i kierunków rozwoju myśli technicznej, a także prezentacji nowoczesnych rozwiązań z dziedziny taktyki, techniki i technologii działań ratowniczo-gaśniczych, w pełni zasługuje na uznanie i wsparcie – napisał w oficjalnym piśmie starszy brygadier Leszek Suski Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Oprócz wystawy sprzętu EDURZE towarzyszą merytoryczne konferencje, ale wisienką na torcie są jak zwykle widowiskowe pokazy dynamiczne. W tym roku ciekawie zapowiada się pokaz firmy SINTAC prezentującej biodegradowalny środek gaśniczy. Na uwagę zasługują także warsztaty z zasad resuscytacji strażaka w ubraniu bojowym. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli władz państwowych, samorządowych, gospodarczych oraz środowisk pożarniczych. W ramach EDURY 2016 przeprowadzony zostanie konkurs na najlepsze wystawione produkty przeznaczone do stosowania w szeroko rozumianej ochronie przeciwpożarowej. 

Każda osoba, która  zarejestruje się na stronie www.edura.targikielce.pl  otrzyma zaproszenie upoważniające do bezpłatnego wstępu na targi EDURA.

Zapraszamy do Targów Kielce w dniach 9-11 czerwca 2016 roku.