Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Bezpieczne serca pracowników w Fabryce Mebli FORTE

Bezpieczne serca pracowników w Fabryce Mebli FORTE

W trosce o bezpieczeństwo pracowników FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A., jeden z największych producentów mebli w Europie, wyposażyły swoje zakłady produkcyjne w automatyczne defibrylatory zewnętrzne – AED. Te małe i proste w obsłudze urządzenia w przypadku Nagłego Zatrzymania Krążenia ratują ludzkie życie.

We wrześniu bieżącego roku wszystkie cztery fabryki FORTE zostały wyposażone w defibrylatory AED. Kilkanaście urządzeń LIFEPAK CR Plus zostało umieszczonych w specjalnie oznakowanych szafkach z alarmem na terenie zakładów w Ostrowi Mazowieckiej, Hajnówce, Białymstoku oraz Suwałkach.

Badania pokazują, że pierwsza pomoc podczas Nagłego Zatrzymania Krążenia – użycie defibrylatora i wykonanie masażu serca, w znacznym stopniu zwiększają szansę na przeżycie. Bezpieczeństwo pracowników było głównym impulsem do wyposażenia FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. w urządzenia LIFEPAK – mówi Olga Litwiniuk, Grupa Forte.

Zgodnie z Wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji z 2015r. podczas Nagłego Zatrzymania Krążenia najważniejsze są pierwsze minuty i podjęte w tym czasie przez świadków zdarzenia czynności, czyli tzw. łańcuch przeżycia. Jego ogniwa stanowią:

  • rozpoznanie zatrzymania krążenia,

  • powiadomienie służb medycznych,

  • natychmiastowe podjęcie Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej (RKO),

  • szybka defibrylacja.

Dzięki współpracy z naszą firmą 130 pracowników FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. odbyło szkolenie z zakresu Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej oraz obsługi defibrylatorów. Mamy więc pewność, że w razie konieczności będą potrafili udzielić niezbędnej pomocy – mówi Piotr Kubiszewski z firmy DefiMed-AED, która jest partnerem Physio-Control Polska.

LIFEPAK CR Plus to zautomatyzowane, proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu można skutecznie udzielić pomocy w sytuacji Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK). Dzięki komendom głosowym oraz czytelnym piktogramom jego obsługa jest intuicyjna. AED dostarcza wstrząs elektryczny o odpowiednim poziomie energii, który zatrzymuje nieprawidłową pracę serca i pozwala na wznowienie właściwego rytmu.