Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Biura XXII wieku – daleka i niedaleka przyszłość

Biura XXII wieku – daleka i niedaleka przyszłość

Na wykonywaniu służbowych obowiązków spędzamy średnio około 1923 godzin rocznie. Odpowiednio dostosowane stanowisko warunkuje bardziej efektywne wykonywanie zadań, mniejsze zmęczenie i ogranicza bądź całkowicie eliminuje bóle pleców. Wydajność i satysfakcja pracowników rośnie, a firma na tym zyskuje.zauważa Zuzanna Mikołajczyk, Dyr ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu Mikomax Smart Office.

W Kolonii w dniach 25-29 października odbędzie Orgatec Modern Office & Facility – czyli targi związane z aranżowaniem przestrzeni biurowej. Przedsięwzięcie ma charakter wielopłaszczyznowy. Stoiska i ekspozycje wystawców stanowią punkt wyjścia do rozważań nad ideą współczesnego biura. A jak powinno ono wyglądać, aby było przyjazne dla pracownika i pozwalało na efektywną pracę?

- W ciągu ostatnich kilku lat wydarzenie uległo znacznemu przekształceniu, podobnie jak sama idea aranżacji miejsca pracy - komentuje Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu oraz Członek Zarządu Mikomax Smart Office. – Obecnie przestrzenie office spełniają już inne kryteria niż tylko dostarczenie narzędzi do wykonywania zadań. Biuro ma wspierać pracownika w realizowaniu codziennych obowiązków m.in. poprzez ergonomiczne rozwiązania czy strefy dedykowane różnym zespołom projektowym o zmiennej dynamice pracy. Pomocne są w tym wielofunkcyjne meble umożliwiające działanie w trybie sit&stand, szybkie spotkania kreatywne czy pracę w skupieniu, w tym poprzez koncepty akustyczne znakomicie wyciszające przestrzeń do pracy lub rozmowy. Ciekawym rozwiązaniem są też kabiny izolujące od hałasu otwartego biura. Sprawdzają się one nawet w niewielkich pomieszczeniach i pozwalają na swobodne wykonanie np. rozmowy telefonicznej. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort pracy nie tylko jednostek korzystających z nich, ale wszystkich użytkowników biura.

Orgatec to jedno z wydarzeń branżowych z najdłuższą historią. Pierwsza edycja odbyła się jeszcze w RFN w 1953 roku, gromadząc 42 wystawców. Obecnie ma ona międzynarodowy charakter – większość wystawców i niemal połowa gości pochodzi z zagranicy. Dzięki temu wszelkie nowości pojawiające się w Kolonii mogą bardzo szybko stać się obowiązującymi trendami na całym świecie.

- Targi w Kolonii to bardzo prestiżowe wydarzenie, podczas którego producenci i projektanci mogą zweryfikować swoje pomysły i koncepcje na arenie międzynarodowej.To ogromny sukces widzieć, że nasze propozycje sprzed kilku lat, jak biurko dedykowane pracy w trybie sit and stand z dostosowywaną wysokością blatu, spotykają się z aprobatą i zainteresowaniem międzynarodowego gremium. Tworząc nasze koncepty hołdujemy zasadzie wielofunkcyjności oraz prostym rozwiązaniom. Na przykład dostosowując wzajemną szerokość poszczególnych modułów, dwa biurka mają wymiary dokładnie takie same, jak systemy dedykowanemu relaksowi. Pozwala to na aranżowanie optymalnych stref bez konieczności stawiania ścian – komentuje Zuzanna Mikołajczyk, Mikomax Smart Office. -Ponadtoodnoszę wrażenie, że idea „slow life” wkracza również w sferę office, dzięki temu coraz większą wagę zaczyna przykładać się do etapu projektowania tak, by biuro było funkcjonalne, ale też elastyczne, komfortowe i zwyczajnie przyjazne. Obserwujemy też zapotrzebowanie na wsparcie w zmianie i rearanżacji przestrzeni - ułatwiamy te zmiany. Rośnie świadomość, że dobrze zaprojektowane biuro będzie wspierało nie tylko pracowników, ale też realizację celów organizacji. Współczesne rozwiązania w prosty sposób dostosowują przestrzeń do kultury przedsiębiorstwa i formuły pracy, a co najważniejsze, są wielofunkcyjne  – dodaje.

Na pytanie, jak będą wyglądać biura przyszłości, odpowiedzą również sami organizatorzy. W Centrum Kompetencji RE/WORK – Moments of Inspiration by Ippolito Fleitz Group zaprezentowane zostaną pomysły na biura następnych dekad. Szereg konferencji skupiających ekspertów z całego świata z zakresu architektury i zarządzania nieruchomościami ma stanowić inspirację do wymiany pomysłów, doświadczeń czy oczekiwań wobec „tomorrow office”.