Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów
Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego
Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.
Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.
Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.
Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP
wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:
Inne wskazywane zalety to:
- Szkolenia i konferencje online
- Obsługa klienta
- Wzory dokumentów
Takie wyniki zobowiązują!
Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.
Redakcja Portalu BHP
BSH najbezpieczniejszym pracodawcą w Łodzi
Państwowa Inspekcja Pracy po raz kolejny przyznała nagrody w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. W okręgu łódzkim pierwsze miejsce zdobyła firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego ze swoimi dwoma oddziałami przy ul. Wedmanowej i Papierniczej.
Producent pralek, zmywarek i suszarek – firma BSH została nagrodzona pierwszym miejscem w kategorii dużych przedsiębiorstw (zatrudniających powyżej 250 osób), wyprzedzając tym samym siedem nominowanych firm. – To dla nas bardzo ważna nagroda, ponieważ jako zakład produkcyjny musimy w jak najwyższym stopniu przestrzegać zasad bhp – mówi Oliver Giersberg, dyrektor łódzkiego oddziału BSH. - Jako pracodawca mamy świadomość olbrzymiej odpowiedzialności za naszych pracowników, ich bezpieczeństwo i komfort pracy. Bezpieczeństwo zawsze było, jest i będzie dla nas priorytetem.
Kapituła Konkursu, którego celem było promowanie najlepszych praktyk w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa, najwyżej oceniła firmę BSH m.in. pod względem:
-
zaangażowania pracowników w działania obejmujące obszar bezpieczeństwa (udział Grupy Ratowniczej w szkoleniach dla pozostałych pracowników,
-
wewnętrzne audyty bezpieczeństwa) i ich świadomość potencjalnych zagrożeń (wymiana doświadczeń i wiedzy między pracownikami, praca zespołowa na rzecz kontroli bezpieczeństwa w fabryce i zapobiegania zagrożeniom,
-
stworzenie systemu zgłaszania zdarzeń niebezpiecznych),
-
a także narzędzia i procesy wykorzystywane do oceny planowanych zmian pod względem bezpieczeństwa.
– Ważne jest, żeby każdy pracownik rozumiał, że jego działania mają wpływ na bezpieczeństwo pracy pozostałych osób. Zaangażowanie pracowników w proces budowania świadomości istniejących w fabryce zagrożeń, umiejętności ich identyfikacji i eliminowania jest dla nas bardzo dużym sukcesem – dodaje Oliver Giersberg.
Słowa kluczowe:
PIPPodobne artykuły
- Obowiązki pracodawcy związane z chorobami zawodowymi
- Decyzja o stwierdzeniu choroby zawodowej lub braku podstaw do jej stwierdzenia
- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 1 sierpnia 2002 r. w sprawie sposobu dokumentowania chorób zawodowych i skutków tych chorób (tekst jedn.: Dz.U. z 2013 r., poz. 1379)
- Rewolucja w chorobach zawodowych!
Podobne porady
- Obowiązki pracodawcy związane z chorobami zawodowymi
- Decyzja o stwierdzeniu choroby zawodowej lub braku podstaw do jej stwierdzenia
- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 1 sierpnia 2002 r. w sprawie sposobu dokumentowania chorób zawodowych i skutków tych chorób (tekst jedn.: Dz.U. z 2013 r., poz. 1379)
- Rewolucja w chorobach zawodowych!