Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Firma z Polski wyróżniona w Europejskim Konkursie Dobrych Praktyk BHP

29 kwietnia podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Dublinie CEMEX Polska otrzymał wyróżnienie za silne przywództwo kadry kierowniczej w ramach firmowego systemu zarządzania bhp oraz aktywne zaangażowanie pracowników w kwestie związane z bhp.

W listopadzie 2012 roku firma CEMEX Polska zajęła I miejsce w polskiej edycji Europejskiego Konkursu Dobrych Praktyk BHP organizowanym przez Centralny Instytut Ochrony Pracy. Tym samym została nominowana do kolejnego etapu konkursu wraz z 50-cioma najlepszymi firmami ze wszystkich krajów Europy.

Ta nagroda to wielki sukces nie tylko zarządu i kierownictwa firmy CEMEX Polska, ale przede wszystkim naszych pracowników, którzy z dużym zaangażowaniem podchodzą do tematu bezpieczeństwa i higieny pracy. Na co dzień można spotkać się z wieloma inicjatywami pracowników każdego szczebla dotyczącymi eliminacji z pozoru drobnych zagrożeń. Pracownicy pozostając wyczulonymi na każde nawet najmniejsze zagrożenia przyczyniają się do poprawy ogólnego bezpieczeństwa, o które często nie jest łatwo na zakładach produkcyjnych. Likwidując zagrożenia behawioralne, organizacyjne, techniczne etc. poprawiamy warunki pracy i redukujemy prawdopodobieństwo zaistnienia najgorszego – wypadku przy pracy. Aby odnieść sukces w tej dziedzinie niezbędne jest wykreowanie swoistej „kultury organizacyjnej bhp” opartej na silnym przywództwie kadry zarządzającej oraz dawaniu przykładu. Udało nam się to osiągnąć, dzięki uczestnictwie i zaangażowaniu wszystkich osób zatrudnionych w CEMEX Polska - powiedział Tomasz Skibiński, dyrektor bhp CEMEX Polska.

CEMEX globalnie organizuje coroczny wewnętrzny konkurs w zakresie bhp, w którym biorą udział wszystkie kraje wchodzące w skład firmy. Również w tym gronie CEMEX Polska zdecydowanie wyróżnia się spośród ponad 50 krajów działalności koncernu. Nagrody przyznawane są w 2 kategoriach:

  • najlepszy kraj, region produkcyjny w zakresie bhp oraz

  • największe postępy w bhp również dla kraju i regionu produkcyjnego.

Rozstrzygnięcie konkursu bhp za rok 2012 przyniosło firmie CEMEX Polska aż 5 nagród:

  • I miejsce jako NAJLEPSZY KRAJ CEMEX zatrudniający powyżej 500 pracowników.

  • I miejsce w kategorii KRUSZYWA jako NAJWIĘKSZE POSTĘPY  w bhp dla Regionu Południowego CEMEX Polska.

  • II miejsce w kategorii CEMENT jako NAJLEPSZY ZAKŁAD pod względem bhp dla Cementowni Rudniki.

  • II miejsce w kategorii TRANSPORT I LOGISTYKA jako NAJLEPSZA DYWIZJA TRANSPORTOWA pod względem bhp dla Logistyka CEMEX Polska.

  • III miejsce w kategorii KRUSZYWA jako NAJLEPSZY REGION pod względem bhp dla Regionu Północnego CEMEX Polska.

Słowa kluczowe:
BHP