Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Kolejna edycja Forum Nowoczesne BHP już wkrótce

Kolejna edycja Forum Nowoczesne BHP już wkrótce

Poznaj innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w dwóch zautomatyzowanych zakładach MAN Trucks Sp. z o.o. i Woodward Poland Sp. z o.o.

MOVIDA i Portal BHP, który objął patronatem medialny wydarzeniem, zapraszają do udziału w kolejnej edycji Forum Nowoczesne BHP, które odbędzie się w dniach 20-21-22 listopada 2018 r. Tym razem podczas spotkania wiedzą i doświadczeniem na temat bezpieczeństwa podzielą się szefowie-praktycy BHP z m.in. takich firm jak: Bridgestone Poznań Sp. z o.o., Good Food Products Sp. z o.o., Qes Consulting, 3S IT Sp. z o.o. W ramach „Health & Safety Session” wizyta w dwóch magazynach:

  • Man Trucks, który jest częścią grupy VOLKSWAGEN AG a odwiedzany zakład to najnowocześniejsza fabryka pojazdów ciężarowych w Europie.

  • Woodward Poland, który jest producentem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynku lotniczego i energetycznego. W fabryce funkcjonuje efektywny, autorski program “SIEMA SAFETY IN EVERY MINUTE OF ACTION” oparty na obserwacji zachowań.

Uzupełnieniem bardzo merytorycznych dni są dwie kolacje networkingowo-integracyjne.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1639