Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów
Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego
Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.
Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.
Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.
Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP
wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:
Inne wskazywane zalety to:
- Szkolenia i konferencje online
- Obsługa klienta
- Wzory dokumentów
Takie wyniki zobowiązują!
Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.
Redakcja Portalu BHP
Kolejny dokument zrównujący sytuację mundurowych z pracownikami
23 lipca na posiedzeniu sejmowej komisji spraw wewnętrznych odbyło się pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o komisjach lekarskich podległych ministrowi spraw wewnętrznych. Wynika z niego m.in., że komisje lekarskie będą sprawdzać chorych funkcjonariuszy.
Lekarze orzecznicy mają sprawdzać związek choroby funkcjonariusza ze służbą, gdyż tylko wtedy możliwe będzie przyznanie pełnego uposażenia. Kontrolowane będzie również to, co chory mundurowy robi podczas zwolnienia (jak je wykorzystuje).
Celem proponowanych zmian jest systemowe uregulowanie organizacji struktur orzecznictwa lekarskiego oraz nadanie rangi ustawowej przepisom prawnym statuującym ich funkcjonowanie. Konieczność istnienia odrębnego pionu orzecznictwa lekarskiego w resorcie spraw wewnętrznych wynika ze specyfiki zadań i zagrożeń zdrowia i życia funkcjonariuszy służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych albo Ministrowi Sprawiedliwości.
Służba w:
-
Policji,
-
Straży Granicznej,
-
Biurze Ochrony Rządu,
-
Państwowej Straży Pożarnej,
-
Służbie Więziennej oraz
-
Centralnym Biurze Antykorupcyjnym
związana jest ze stałym narażeniem życia i zdrowia na urazy fizyczne i psychiczne, wymaga stałej dyspozycyjności oraz zmiennego rytmu dobowego służby, stałej i pełnej sprawności psychofizycznej. Z uwagi na powyższe, kandydaci i funkcjonariusze ww. formacji muszą spełniać wysokie wymagania zdrowotne przy przyjęciu do służby oraz przez cały okres jej trwania. Komisje lekarskie podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych mają zapewnić właściwy dobór kandydatów do służby, dokonują oceny stanu zdrowia funkcjonariuszy pełniących służbę oraz orzekają o konieczności zakończenia służby ze względów zdrowotnych.
Nowe przepisy miałyby wejść w życie z początkiem 2015 r.
Podobne artykuły
- Pracodawca może zorganizować punkt szczepień na COVID-19 w firmie
- Szczepionka przeciw COVID-19 –odpowiedzi na najważniejsze pytania
- O skuteczności, efektach i ekonomicznym aspekcie programów prewencyjnych PIP
- Zmiany w wykazie chorób funkcjonariuszy Służby Więziennej, za które przysługuje jednorazowe odszkodowanie
Podobne porady
- Pracodawca może zorganizować punkt szczepień na COVID-19 w firmie
- Szczepionka przeciw COVID-19 –odpowiedzi na najważniejsze pytania
- O skuteczności, efektach i ekonomicznym aspekcie programów prewencyjnych PIP
- Zmiany w wykazie chorób funkcjonariuszy Służby Więziennej, za które przysługuje jednorazowe odszkodowanie