Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Konferencja Bezpieczeństwa Przemysłowego już na początku grudnia

5-6 grudnia w Bronisławowie (woj. Łódzkie) odbędzie się Konferencja Bezpieczeństwa Maszyn, Urządzeń i Instalacji Przemysłowych. Partnerem merytorycznym jest Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego „Klub Paragraf 34”, a patronem strategicznym firma Siemens.

- Celem konferencji jest dalsze upowszechnianie europejskich standardów w zakresie bezpieczeństwa maszyn – mówi Marek Trajdos, Prezes Klubu Paragraf 34 - Mimo, że od stworzenia Wspólnoty Europejskiej minęło wiele lat, praktyka w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego daleka jest od oczekiwanej. Poprawa sytuacji wymaga dyskusji naszego środowiska – temu służyć będzie grudniowa konferencja.

- Prezentowanie i wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa maszyn i procesów produkcyjnych: oto cele konferencji – mówi Wiesław Monkiewicz z Siemens – Konferencja adresowana jest do projektantów maszyn, służb bhp i osób odpowiedzialnych za systemy zarządzania bezpieczeństwem, a także pracowników działów utrzymania ruchu, jakości, inwestycji.

W programie konferencji znajdą się m.in. wystąpienia pt. „Bezpieczeństwo maszyn: aktualny stan normalizacji”, „Dyrektywa niskiego napięcia w świetle dyrektywy maszynowej”, „Optoelektroniczne urządzenia ochronne wyposażone w układ wizyjny”. Wśród prelegentów będą reprezentanci m.in.: Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, a także firm: Siemens, LappKabel, LUC - CE Consulting, Stoltronic Polska.

Więcej informacji o możliwości udziału znajduje się na stronie internetowej

Słowa kluczowe:
BHP