Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Koniec bólu pleców przy pracy w pozycji siedzącej – już jest krzesło do zadań specjalnych

Koniec bólu pleców przy pracy w pozycji siedzącej – już jest krzesło do zadań specjalnych

Human+ opracowało rewolucyjny projekt hybrydowego krzesła, które nie tylko zapewnia komfort pracy, ale również jest antidotum na choroby kręgosłupa związane z siedzącym trybem pracy. Fotel Blue Bird otrzymał patenty w USA, Europie (Europejski Urząd Patentowy EPO) i na innych rynkach. Już niebawem będziesz mógł zapewnić swoim pracownikom zdrowe i ergonomiczne krzesło do pracy w pozycji siedzącej.

Klasyczna pozycja siedząca jest w swojej istocie nieanatomiczna gdyż wykrzywia kręgosłup. Codziennie wielogodzinne przebywanie w tej pozycji przy pracy biurowej nadmiernie obciąża kręgosłupa powodując jego choroby i zniszczenie. Nienaturalny układ kręgosłupa jest spowodowany bezpośrednio pozycją siedzącą stąd żaden klasyczny fotel nie może tego zmienić, możne dawać jedynie mniejsze lub większe poczucie komfortu maskując problem.

Informatyzacja wpłynęła na styl życia, siedzimy coraz więcej, wiele osób niemal przez cały dzień. W konsekwencji skala problemu jakim są dzisiaj schorzenia i bóle kręgosłupa jest tak wielka, że trzeba już mówić o chorobie cywilizacyjnej.

„Bóle dolnego odcinka kręgosłupa pozostają jedną z głównych przyczyn YLD – lat życia utraconych przez niepełnosprawność. W krajach rozwiniętych ok. 1/5 wszystkich zwolnień chorobowych jest spowodowana tymi przyczynami. Na bóle pleców cierpi 57% osób pracujących w pozycji siedzącej. Blue Bird to rozwiązanie tego problemu.” – mówi Andrzej Kieryłło, współwynalazca krzesła Blue Bird.

Kręgosłupa nie wykrzywia i nie niszczy pozycja zwana klękosiadem propagowana od wielu lat przez ortopedów, na rynku są już od lat obecne stołki pozwalające na siedzenie w tej pozycji. Praca na stołku bez podparcia pleców jest jednak bardziej męcząca i nie da się w niej pracować przez wiele godzin, pozycja ta wymaga też większego wysiłku. Zbyt męczące i obciążające jest też dłuższe stanie ostatnio propagowane jako przeciwwaga siedzenia.

Optymalnym rozwiązaniem pozostaje więc częsta zmiana pozycji pomiędzy pozycją klasyczną a klękosiadem i nad fotelem łączącym obie pozycje przez kilka lat pracowali projektanci Andrzej Kieryłło i Mateusz Kieryłło z Human+.

Zakładany cel osiągnięto, powstał Blue Bird Hybryd Chair, pierwszy na świecie w pełni komfortowy fotel biurowy z funkcją klękosiadu, fotel który niezwykle łatwo się przekształca i pozwala na przemienne siedzenie w dwóch pozycjach, klasycznej lub w klękosiadzie. Oparcie fotela w obu pozycjach idealnie podpiera kręgosłup, posiada podłokietniki i zagłówek zapewniające użytkownikowi niezbędny komfort.

Zmiany pozycji eliminują ból pleców, dwie pozycje to dwie różne grupy pracujących mięśni a prawidłowo ułożona w klękosiadzie przepona poprawia oddech i dotlenienie organizmu, co przekłada się na mniejsze zmęczenie i wydajność pracy umysłowej.

„Nasz fotel daje możliwość zachowania rozwartego kąta pomiędzy kręgosłupem, a nogami co pozwala na zachowanie naturalnego ułożenia kręgów odcinka lędźwiowego oraz zachowanie właściwej pozycji pleców, a ruch i zmiana pozycji są jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań chroniącym plecy pracowników. – mówi Mateusz Kieryłło, współwynalazca krzesła Blue Bird.

Wynaleziony i opatentowany system multi-synchro pozwala na przekształcenie fotela jednym ruchem. Wszystkie elementy krzesła dopasowują się do wybranej pozycji, zachowując wysokość oraz ułożenie oparcia. Technologia i ergonomia zastosowane w krześle są unikalne w skali światowej o czym świadczą przyznane patenty: w USA, Europie, Polsce, Hong Kongu oraz odpowiednia ochrona projektu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) i Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO). Wynalazcy z Human+ czekają na decyzje patentowe w Chinach, Japonii, Korei Pd., Indiach i Brazylii. Wraz z odpowiednią ochroną projektanci planują wejście na kluczowe globalne rynki przy wsparciu dystrybucji przez lokalnych liderów branży mebli biurowych.

O wynalazcach krzesła Blue Bird

Andrzej Kieryłło - Projektant mebli i wzornictwa przemysłowego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu fabryki mebli biurowych.

Mateusz Kieryłło - Projektant wzornictwa przemysłowego i architekt wnętrz, specjalista w ergonomii przestrzeni biurowej. Prezes Blue Bird Poland, współwłaściciel Human+ i Blue Bird Poland. Założyciel Qurara Studio.