Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów
Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego
Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.
Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.
Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.
Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP
wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:
Inne wskazywane zalety to:
- Szkolenia i konferencje online
- Obsługa klienta
- Wzory dokumentów
Takie wyniki zobowiązują!
Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.
Redakcja Portalu BHP
Kontenery przeciwpożarowe do składowania cieczy zapalnych

Wykorzystując w swojej firmie substancje, ciecze łatwopalne, musisz składować je i przechowywać w odpowiednich warunkach. Na rynku pojawiło się nowe kompleksowe rozwiązanie do składowania cieczy zapalnych: przeciwpożarowe kontenery i magazyny typu BMC z możliwością wchodzenia. Kontenery BMC umożliwiają dokładnie dopasowaną do warunków i zgodną z przepisami realizację wymagań zakładowych.
Przekonującą zaletą wytrzymałych stalowych kontenerów przeciwpożarowych firmy DENIOS jest ich praktyczne wyposażenie podstawowe:
- obszerna wanna wychwytowa wraz z kratą gwarantuje zgodność z Prawem Ochrony Środowiska;
- samoczynnie zamykające się drzwi T90 zapewniają natychmiastową ochronę w razie pożaru.
Ponadto możliwe jest doposażenie standardowej wersji kontenera, bowiem DENIOS ofiaruje dodatkowe wyposażenie odpowiednio do potrzeb użytkownika. Może to być np.:
- ustalacz drzwi z dopuszczeniem DIBt, ogrzewanie lub chłodzenie,
- ochrona przeciwwybuchowa,
- regały,
- wkłady do wanien z PE czy też instalacje gaśnicze.
Dostępne są również techniczne urządzenia wentylacyjne. Mają one przeciwpożarową blokadę gwarantującą przepisową wymianę powietrza. Oświetlenie jest dostępne w wersji standardowej, lub na życzenie także przeciwwybuchowej.
Test komory ogniowej DENIOS wykazał ochronę przeciwpożarową ponad 120 minut. Tak więc systemy ppoż. DENIOS, od magazynu do wchodzenia aż po magazyn paletowy, spełniają wymagania normy europejskiej PN-EN 13501-2 i zapewniają odporność ogniową REI 120.
Dzięki niewielkiej masie własnej (np. w porównaniu z tradycyjnymi kontenerami betonowymi) kontenery przeciwpożarowe DENIOS są szczególnie elastyczne i łatwe do przemieszczania. Dlatego też są często wykorzystywane wewnątrz budynków, choć nadają się także do użytkowania na otwartej przestrzeni.
Magazyny ppoż. DENIOS są odpowiednio do potrzeb wyposażone w samoczynnie zamykające się drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe, przy czym klient może swobodnie wybrać usytuowanie drzwi. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom w przypadku pożaru, automatyczne urządzenie zamykające jest zaopatrzone w zamek antypanikowy. Również przeciwpożarowe magazyny z możliwością wchodzenia mają szeroką gamę akcesoriów.
Podobne artykuły
- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. z 2010 r. nr 109, poz. 719)
- Jest nowa karta kwalifikacyjna obiektu zagrożonego wybuchem. Zmiany dotyczą również fajerwerków
- Nowe przepisy w zakresie ochrony ppoż., wobec miejsc do zbierania, magazynowania lub przetwarzania odpadów
- Z towarami niestandardowymi ostrożniej niż z jajkiem
Podobne porady
- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. z 2010 r. nr 109, poz. 719)
- Jest nowa karta kwalifikacyjna obiektu zagrożonego wybuchem. Zmiany dotyczą również fajerwerków
- Nowe przepisy w zakresie ochrony ppoż., wobec miejsc do zbierania, magazynowania lub przetwarzania odpadów
- Z towarami niestandardowymi ostrożniej niż z jajkiem