Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

 • Szkolenia i konferencje online
 • Obsługa klienta
 • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2015

Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2015

Urząd Dozoru Technicznego przyznał tytuł Lidera Bezpieczeństwa Technicznego 2015. Tytuł ten jest przyznawany w trzech w trzech kategoriach wytwórca, użytkownik i modernizujący przedsiębiorstwom wyróżniającym się w skali kraju wysokim standardem bezpieczeństwa technicznego, innowacyjnością oraz wkładem w rozwój gospodarczy Polski. Poznaj nagrodzone i wyróżnione przedsiębiorstwa.

Z inicjatywy UDT odbywa się ogólnopolski ranking Lider Bezpieczeństwa Technicznego. Ma on na celu wyłonić i uhonorować przedsiębiorstwa wyróżniające się w skali kraju wysokim standardem bezpieczeństwa technicznego, innowacyjnością oraz wkładem w rozwój gospodarczy Polski.

Wielka gala przyznania tytułu Lidera Bezpieczeństwa Technicznego 2015. odbyła się 24 listopada podczas III Konferencji UDT pn. „Nauka, technika, gospodarka – doświadczenia i perspektywy rozwoju” w Ożarowie Mazowieckim.

Lider Bezpieczeństwa Technicznego to inicjatywa UDT, poprzez którą pragniemy uhonorować wysiłki polskich przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze nam najbliższym – bezpieczeństwa technicznego, ale także wyróżniających się innowacyjnością i wkładem w rozwój i budowę silnej polskiej gospodarki. Cieszę się, że Urząd Dozoru Technicznego powołał do życia Lidera Bezpieczeństwa Technicznego i stworzył okazję, aby dostrzec i docenić osiągnięcia polskich przedsiębiorców, nie tylko w bezpieczeństwie technicznym – powiedział prezes UDT Mieczysław Borowski

Kapituła rankingu ocenia firmy zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, instalacją, eksploatacją, naprawą i modernizacją urządzeń technicznych. Przedsiębiorstwa nominowane są w trzech kategoriach:

 • wytwórca,
 • użytkownik i
 • modernizujący.

Do finału kwalifikują się firmy, które uzyskały najwyższe oceny we wszystkich kryteriach rankingu.

Tegorocznymi Liderami Bezpieczeństwa Technicznego są:

W kategorii „modernizujący”:

 • REMY Sp. z o.o.
 • REMZAP Sp. z o.o.

W kategorii „użytkownik” w sektorze dużych przedsiębiorstw:

 • KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi „Głogów”

W kategorii „użytkownik” w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw:

 • Elektrociepłownia „Zielona Góra” SA

W kategorii „wytwórca” w sektorze dużych przedsiębiorstw:

 • Ferrum SA

W kategorii „wytwórca” w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw:

 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe NIWA J.J. Niwa Sp.j.

Specjalne wyróżnienie w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych oraz za innowacyjność i wdrożenie metody punktowej oceny stanu technicznego gazociągów przesyłowych otrzymał Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA. Tytuł i statuetkę Lidera Bezpieczeństwa Technicznego odebrał Wojciech Kowalski, członek Zarządu ds. technicznych i eksploatacji w GAZ-SYSTEM SA.