Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Nowy Kodeks Pracy nie tak szybko

Nowy Kodeks Pracy nie tak szybko

Nowy Kodeks pracy jest potrzebny, a propozycje przedstawione w marcu br. nie pójdą do kosza – twierdzi wiceminister pracy Stanisław Szwed. Jednak zmian nie należy się spodziewać zbyt szybko. W przypadku przepisów dotyczących bhp to dość dobra wiadomość. Być może przyszłe projekty Kodeksu pracy poświęcą więcej uwagi na aktualizację zapisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Na temat zmian w Kodeksie Pracy wypowiedział się wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

„Jestem przekonany, że nowy Kodeks pracy w Polsce jest potrzebny, odpowiadający na większą elastyczność, na takie kwestie, które powinny być uregulowane, ale nie przeregulowane. To jest przed nami, w tej kadencji parlamentu już to się nie uda, ale myślę, że następna kadencja do tego wróci" - powiedział wiceminister.

Wiceminister zapowiadał również, że praca Komisji Kodyfikacyjnej nie pójdzie na marne, a propozycje zmian, jakie przedstawiła w marcu tego roku, nie pójdą w całości do kosza. Niektóre pomysły mają szansę na wejście w życie. Jednak zmiany mają być przeprowadzane etapowo.

Biorąc pod uwagę, że Komisja w swoich propozycjach nie poświęciła zbyt wiele uwagi problematyce bhp i w większości przyjęła dotychczasowe rozwiązania, przedłużenie prac nad przygotowaniem i przedstawieniem projektu nowego Kodeksu pracy wydaje się pozytywną informacją.

Zmiany w urlopach i nadgodzinach w Kodeksie pracy 

Warto również podkreślić że, choć o rychłych zmianach (z początkiem 2019 r.) w przepisach obecnej ustawy Kodeks pracy – szczególnie w odniesieniu do kwestii urlopów czy wynagrodzenia za nadgodzin – jest coraz więcej doniesień w mediach ministerstwo pracy zaprzecza jakoby prowadziło jakiekolwiek prace legislacyjne w tym zakresie.

16 sierpnia Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydało komunikat następującej treści: "W związku z pojawiającymi się w mediach doniesieniami na temat urlopów wypoczynkowych MRPiPS informuje, że w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie są prowadzone obecnie żadne prace dotyczące urlopów wypoczynkowych".

Natomiast do kwestii zmian w zakresie wynagradzania za nadgodziny resort pracy odniósł się na Twitterze, zaprzeczając że trwają pracę nad nowelizacją przepisów w tym zakresie, choć pojawiły się one w początkowym projekcie zmian przedstawionych przez Komisję Kodyfikacyjną.

Opr. Red.