Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Ostatnia szansa, aby zawalczyć o nagrody w Mistrzostwach Kadry BHP

Ostatnia szansa, aby zawalczyć o nagrody w Mistrzostwach Kadry BHP

To już ostatni moment, aby wziąć udział w IV edycji Mistrzostw Kadry BHP. Pierwszy etap konkursu, organizowanego przez Koalicję Bezpieczni w Pracy – któremu medialnie patronuje Portal BHP – potrwa do 25 maja. Laureatów poznamy na gali wręczenia nagród już 21 czerwca 2018 r. Wejdź na stronę http://bit.ly/Mistrzostwa_Kadry_BHP jeszcze dziś i przystąp do konkursu. Czekają nagrody i zaszczytny tytuł Mistrza.

W pierwszym etapie uczestnicy konkursu wypełniają test wiedzy online, który można znaleźć pod adresem http://bit.ly/Mistrzostwa_Kadry_BHP. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 15 tys. złotych – smartfon, tablet, kamera Go-pro, polary od firmy PW Krystian, bon na szkolenie organizowane przez firmę SEKA S.A., a także voucher na bezpłatny udział w wydarzeniu "Forum Nowoczesne BHP+" firmy MOVIDA.

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie Mistrzostwami Kadry BHP nawet wśród osób, które zawodowo nie są związane z branżą. Jest to o tyle istotne, że bhp to obszar, który dotyczy wszystkich pracowników, ale i pracodawców – twierdzi Marek Maszewski, Przewodniczący Komisji Mistrzostw Kadry BHP z firmy SEKA S.A.

I etap wyłoni pięćdziesiątkę finalistów. W drugim etapie, który odbędzie w dniach 7-10 czerwca uczestnicy będą musieli się zmierzyć z testem o wyższym stopniu trudności, a także odpowiedzieć na pięć pytań otwartych, które sprawdzą praktyczne podejście do problemowych zagadnień związanych z bhp.

– Komisja Konkursowa, której mam zaszczyt przewodniczyć, składa się z ekspertów z firm będących członkami Koalicji, związków pracodawców i instytucji publicznych czuwających nad kwestiami bezpieczeństwa w polskich przedsiębiorstwach. Dbamy o to, aby konkurs był przeprowadzony rzetelnie, a osoba, która zwycięży w pełni zasłużyła na tytuł Mistrza Kadry BHP – dodaje Marek Maszewski.

Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wśród nich znajdują się Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie i Fundacja Forani.