Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Ostatnia szansa na dużo tańszy udział w Aktywnych Dniach BHP

Organizatorzy 4. edycji Aktywnych Dni BHP przypominają, że już tylko do 30 sierpnia jest możliwość skorzystania z niezwykle wysokiego rabatu –aż 500 zł – na udział w tej konferencji.

Z uwagi na to, że cena jest teraz niezwytkle atrakcyjna warto zgłosić swoje uczestnictwo w zbliżającej się edycji tej niezwykłej konferencji.

Aktywne Dni BHP to naprawdę 2 wyjątkowe dni dla specjalistów ds. bhp. Podczas tej konferencji można dowiedzieć się o wiele więcej niż gdziekolwiek indziej, uzyskując praktyczne wskazówki, jak postąpić w sprawach, które budzą wątpliwości.

Nieprzypadkowo podczas kolejnych edycji konferencji można spotkać bardzo wiele osób, które biorą w niej udział już regularnie. Są też osoby, które uczestniczyły we wszystkich trzech dotychczasowych edycjach.

W trakcie naszego najbliższego spotkania 3 i 4 października przewidziano wiele pokazów oraz konkursów.

Część informacji o nich znaleźć można w szczegółowym programie konferencji na stronie internetowej konferencji www.AktywneDniBHP.pl. Inne pozostaną miłą niespodzianką aż startu tej nietypowej konferencji.


Aby otrzymać aż 500 zł rabatu trzeba zgłosić swój udział do 30 sierpnia. Można to zrobić na wiele sposobów, wybierając najwygodniejszy dla siebie:

  1. pobierając formularz ze strony www.AktywneDniBHP.pl , wypełniając go i przesyłając mailem lub faksem;

  2. wypełniając formularz online (www.AktywneDniBHP.pl);

  3. dokonując zgłoszenia telefonicznie – tel. 22 429 41 62.


Słowa kluczowe:
BHP