Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Patrol-15 – ćwiczenia na wypadek ataku terrorystycznego, epidemii i skażenia

Patrol-15 – ćwiczenia na wypadek ataku terrorystycznego, epidemii i skażenia

W daniach 17-19 listopada 2015 r. zostaną przeprowadzone skoordynowane ćwiczenia Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania. To już po raz trzeci współpracować ze sobą będą wojsko, strażacy oraz służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i cywilne centra zarządzania kryzysowego. W scenariuszu ćwiczeń znalazł się atak terrorystyczny na stację metra oraz epidemia. Zobacz co i gdzie będzie się działo.

Celem ćwiczeń jest sprawdzenie współpracy i skuteczności jednostek zaangażowanych w działanie Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania. W szkoleniu udział weźmie wojsko, policja, straż pożarna oraz ratownicy medyczni, inspektorzy sanitarni i pracownicy Państwowej Agencji Atomistyki.

Ćwiczenia ‘PATROL-15’ odbędą się na terenie całego kraju, scenariusz składa się z szczęściu epizodów.

17 listopada br.:

1)    w Karczewie, z wywróconej cysterny wpływa do Wisły nieznana substancja – strażacy i ratownicy przećwiczą ograniczanie skażeń po wycieku z beczek.

2)    w okolicy Hotelu Miłomłyn, turyści, którzy wrócili z Chin są nosicielami dżumy – ratownictwo medyczne sprawdzi reagowanie na chorobę zakaźną.

18 listopada br.:

1)    w Zakładach Chemicznych Siarkopol w Tarnobrzegu, dojdzie do wycieku amoniaku z instalacji produkcyjnej – tu również strażacy przećwiczą swoje umiejętności.

2)    w nocy z 18 na 19 listopada br. na stacji metra ‘Stadion’ w Warszawie nastąpi atak terrorystyczny w wyniku, którego dojdzie do skażenia.

Scenariusz ataku terrorystycznego na stacji metra, przy obecnych wydarzeniach na świecie ma szczególne znaczenie. Jest to najistotniejszy epizod dla wojska. Zadaniem żołnierzy będzie pobranie próbek, identyfikacja skażenia i likwidacja jego skutków. „Ważną rolę w tym epizodzie odegra też straż pożarna. Jej funkcjonariusze zajmą się ratownictwem i ewakuacją skażonych” – zaznaczył płk Bogusław Kot, dowódca Centralnego Ośrodka Analizy Skażeń. Ten epizod ma przetestować współdziałanie służb w miejscu publicznym, jakim jest stacja metra. Cała akcja zostanie rozegrana po północy 19 listopada, podczas przerwy w kursowaniu pociągów. Przewidziane jest, że weźmie w niej udział ponad 200 osób, w tym 80 statystów.

19 listopada br.

1)    w Centrum Badań Jądrowych w Świerku, gdzie dojdzie do ataku terrorystycznego i nastąpi wycieku substancji promieniotwórczej z reaktora – tu sprawdzać się będzie Państwowa Agencja Atomistyki.

2)    na przejściu granicznym z Białorusią w Połowcach, gdzie Straż Graniczna wykryje w ciężarówce źródło promieniowania, a zadaniem służb zadysponowanych na miejsce będzie znalezienie źródła promieniowania i zneutralizowanie skutków.

Wszystkie informacje z całego kraju, z prowadzonych działań, będą zbierane i przetwarzane w centrum dyspozycji ćwiczenia, czyli w Centralnym Ośrodku Analizy Skażeń w Warszawie, a stamtąd dane będzie można przekazywać do Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. 

W całym ćwiczeniu Patrol-15 weźmie udział ponad 3000 osób z różnych służb tworzących Krajowy System Wykrywania Skażeń i Alarmowania. Poprzednie takie ćwiczenia przeprowadzono w roku 2009 oraz w 2012 w ramach zabezpieczenia mistrzostw piłkarskich Euro 2012.