Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Podnosimy poziom! Wykreślanka bhp w wersji trudniejszej

W czerwcu, do gier szkoleniowych, dodaliśmy wykreślankę w wersji łatwiejszej. Obiecaliśmy też, że niebawem pojawi się wykreślanka o wyższym poziomie trudności. I właśnie teraz już jest. Przypominamy, że gra polega na wykreśleniu z diagramu słów związanych z bhp i jest świetną metodą na uatrakcyjnienie przeprowadzanego szkolenia bhp.

Dzięki firmie Kirchstein&Partner konsekwentnie powiększamy zbiór gier szkoleniowych, które można wykorzystać m.in. podczas szkolenia bhp. W trudniejszej wersji wykreślanki, która właśnie pojawiła się w portalubhp.pl należy wykreślić 20 haseł związanych oczywiście z tematyką bhp. Na końcu zamieściliśmy rozwiązanie, aby upewnić się, czy szkolony pracownik wykonał zadanie prawidłowo.

W tym momencie można już pobrać 7 gier szkoleniowych:

  • Domino – pierwsza pomoc w przypadku zranienia

  • Hasłowiec

  • Klocki

  • Poplątaniec

  • Wykreślanka (wersja łatwa)

  • Droga ewakuacyjna

  • Wykreślanka (wersja trudna).

Gry przygotowane są w formacie PDF, gotowym do wydrukowania i rozdania uczestnikom szkolenia. Aby przekonać się, jak można się świetnie bawić, a przy okazji szkolić, trzeba wejść w zakładkę „Narzędzia”, a następnie z menu po prawej stronie wybrać „Gry szkoleniowe”.

Słowa kluczowe:
BHP