Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Ponad 100 ekspertów bhp odwiedziło budowę elektrowni w Kozienicach

Ponad 100 ekspertów bhp odwiedziło budowę elektrowni w Kozienicach

8 maja 2015 r. budowę bloku energetycznego w Kozienicach odwiedzili specjaliści ds. bezpieczeństwa z Polski i Europy, uczestnicy międzynarodowej konferencji „Podziel się bezpieczeństwem. Promuj dobre praktyki BHP ", która odbyła się 7 maja 2015 r. w Radomiu, a współorganizowało ją Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP w Radomiu.

Grupa ponad 100 specjalistów w ubiegły piątek (8 maja br.) oglądała budowę Elektrowni w Kozienicach. Zwiedziła m.in. budynek kotłowni i maszynowni. Dzień wcześniej odbył się wykład zawierający informacje organizacyjne dotyczące wizyty technicznej na budowie Elektrowni w Kozienicach oraz szkolenie bhp, które przeprowadził przedstawiciel Polimex Mostostal SA.

Konferencja organizowana była w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Podziel się bezpieczeństwem. Promuj dobre praktyki BHP". Organizatorem konferencji w Radomiu było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP w Radomiu oraz Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy. Natomiast Prezydent Radomia objął imprezę swoim patronatem.

W pierwszym dniu konferencji w jej III część przewidziany był blok wykładów w zakresie dobrych praktyk BHP z polskich i zagranicznych firm prowadzących prace budowlane. Otworzył go wykład o „Systemach koordynacji na placu budowy Elektrowni w Kozienicach" wygłoszony przez Barbarę Ciesielską, Kierownik działu bhp i ochrony środowiska w Polimex-Mostostal SA. Ponadto swoimi rozwiązaniami w zakresie bhp z uczestnikami konferencji podzielili się m.in.:

  • dr Walter Osthoff, Wiceprezes, Dyrektor ds. bhp, Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH (Niemcy) – wykład: „System zarządzania na budowach Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH”;
  • mgr inż. Piotr Pucuła, Kierownik działu bhp, Grupa Ożarów S.A. (Polska) – wykład: „System identyfikacji uprawnień oraz szkoleń dla pracowników firm zewnętrznych, wykonujących prace dla Grupy Ożarów S.A.”;
  • Sudheesh Chandrex, Spawalnik, Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych REMAK SA (Polska) – wykład: „Różnice międzykulturowe a bezpieczeństwo pracy”;
  • Urszula Gawrysiak, BUDIMEX (Polska) – wykład „Efekty i korzyści wynikające z nowych szkoleń – wnioski”;
  • Massimo Amante, Faraone Industrie S.p.a. (Włochy) – wykład „Szkolenia pracowników w zakresie montażu i demontażu metalowych rusztowań stacjonarnych”;
  • Michał Wasilewski, koordynator Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie (Polska) – wykład „Nowa formuła szkoleń okresowych dla pracowników budów przygotowana przez zespół Porozumienia”.

Blok w Kozienicach zostanie przekazany do eksploatacji w 2017 r. Jego moc wyniesie 1075 MW, a sprawność netto, która osiągnie 45,59%, będzie jedną z najwyższych na świecie. Polimex-Mostostal w konsorcjum z Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe (MHPSE) jest odpowiedzialny za budowę, montaż oraz wyposażenie nowego bloku. Zamawiającym jest polski producent energii elektrycznej ENEA Wytwarzanie S.A. Wartość kontraktu wynosi 6,3 mln zł brutto.

Autor: 

Eliza Więcław
Dyrektor ds. PR i Komunikacji
Polimex-Mostostal SA